cudan zvuk iz zadnjeg dijela ALFE 146

Trkačice modernog doba u civilnom odelu...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

cudan zvuk iz zadnjeg dijela ALFE 146

Sre Jul 12, 2006 9:52 am

sinoc dok sam se vozio poceo je da mi se cuje zvuk slican kao kada metal grebe o metal.zvuk je dolazio iz zadnjeg dijela vozila,meni se cini zadnji desni tocak.bio sam do majstora kaze da nisu kocnice tj pakne niti amortizer vec da se navodno sajla rucne kocnice odnosno njen pokrivac dodiruje sa auspuhom ili tako nekako.nesto je cekicem udarao i sada se ponekad cuje ni priblizno cesto kao ranije.jer mi se taj zvuk ranije cuo stalno i nekada i kada stojim se zvuk cuo.

vase misljenje
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Jul 12, 2006 10:21 am

probaj da ih razdvojis malo ubaci nesto izmedju ili promeni gumice(nosace)auspuha ali bez CEKICA. nemoj po alfi cekicem.
pozdrav
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Jul 12, 2006 10:53 am

alfa146ts napisao:probaj da ih razdvojis malo ubaci nesto izmedju ili promeni gumice(nosace)auspuha ali bez CEKICA. nemoj po alfi cekicem.
pozdrav
vec je majstor malo cekicao nije mnogo.rekao mi je da ga vozim slobodno:) mada vidjecu sta da radim jer mislim ici na more za vikend
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Avg 16, 2006 2:04 pm

u pitanju je plovak od autoplina
Korisnikov avatar
dekideki
Drug Član
Drug Član
Garaža: 2001. Alfa Romeo 156 2.0 16V
Lokacija: Cukarica
Lokacija: Beograd
Postovi: 4465
Pridružio se: Sub Nov 15, 2008 7:11 pm

Sre Avg 16, 2006 6:20 pm

.clin clin., pogotovo kad je pun tank i dodas malo jaci gas? kao kad iglom za sivenje lupkas po tanku?

nazalost, to je normalna stvar, samo moras da je odtrpis... manje ti se culo posle intervencije cekicem jer ti je u medjuvremenu pao nivo gasa u tanku, opet ce ti se cuti kad ga napunis. plasim se da ste ga dzabe chekicali. hebiga, mora valjda tako kod tih sklopova tank/plovak kad se nadju, ne moze a da ne lupka. meni na kecu non stop lupkalo, budilo mi dete nocu kad vozim, sta da ti pricam. trpi, sta da ti kazem... nek te teshi niza cena voznje...

pozdrav

P.S. sad, na beloruskoj boci od 60l i landirenzo ventilu/plovku nista se ne cuje! a na kecu mi je poljska GZWM i lovato. izgleda dobitna kombinacija :)

Povratak na “Alfa 145 | 146 | 155 | 164”