Savet oko cene 164 3.0 V6 1989

Trkačice modernog doba u civilnom odelu...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Savet oko cene 164 3.0 V6 1989

Uto Maj 09, 2006 11:21 pm

Pozdrav svima!
Prvi put postavljam neko pitanje ovde pa se nadam da ce neko da odgovori.

Imam A.R. V6 3.0 1989 god.Presla je 230 000 km. Dihtung treba da se promeni ( moj mehanicar potvrdio) jer auto trosi malo ulje. U voznom je stanju.Zanima me ako bi neko bio ljubazan da mi kaze koliko odprilike vredi ovaj auto u takvom stanju. Sto se tice opreme ima alu felne (petokrake, made in UK),ima klimu,od elektronke sve.Zender napred,sa strane i pozadi i na gepeku. Takodje da napomenem da su mu oba lonca i cevi od prohroma.Alarm,kuku.Gume 205/55/15 i plus 4 klasicne A.R. felne .

Jos jednom pozdrav svima i hvala unapred na odgovore.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Maj 10, 2006 6:46 am

Iskreno tesko da mozes da dobijes i pola vrednosti koje ti pruza , tj vredi koliko dobijes za njega . TS se cak lakse proda uglavnom zbog reg. , ja sam moj prodavao dva meseca ts 91. oz felne,muzika sve sto ti imas sem spojlera u fulu ,potrebno lakiranje prva boja + plin i sve ostal , nisam uspeo da dobijem 2.5 soma , i naravno bacicu 500 e na njega i voziti jos 4-5 godina a ako skupim kintu kupicu pored manju noviju.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Maj 10, 2006 8:25 pm

Uh pa to je bas zalosno, taj auto vredi bar duplo vise, ali za zalost je tako!
:|

Probaj da kontaktiras auto otpade, mozda je glupo ali oni zaradjuju na tim kolima tri puta vise kad ga prodaju u delove... :?

Ne mogu da verujem sta sam napisao, zalosno jeste ali opet... Oprostice ti se ako kupis onu 166 2.4! :mrgreen:
Korisnikov avatar
brzi_pas
Garaža: GTV V6TB, 159jtd, 75 V6 24v,75 6V...
Lokacija: Podgorica CG
Lokacija: Podgorica
Postovi: 697
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 9:14 pm

Sub Jun 03, 2006 10:44 pm

Kod nas u Pg, mada je to malo drugacije, prodaje tip jednu sasvim solidnu za 1200e, i prodaje je vec par mjeseci, stvarno strasno, auto vrijedi bar duplo vishe ali..........
Slika
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Jun 04, 2006 12:54 pm

Ma kakvi otpadi , pa mi smo jednu prosle god kupili za delove prodali soferku farove i branike , sve ostalo poklonili i bacili . To sto se kod nje kvari ide samo novo.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Re: Savet oko cene 164 3.0 V6 1989

Sre Jun 28, 2006 6:53 pm

miroslav_s napisao:Pozdrav svima!
Prvi put postavljam neko pitanje ovde pa se nadam da ce neko da odgovori.

Imam A.R. V6 3.0 1989 god.Presla je 230 000 km. Dihtung treba da se promeni ( moj mehanicar potvrdio) jer auto trosi malo ulje. U voznom je stanju.Zanima me ako bi neko bio ljubazan da mi kaze koliko odprilike vredi ovaj auto u takvom stanju. Sto se tice opreme ima alu felne (petokrake, made in UK),ima klimu,od elektronke sve.Zender napred,sa strane i pozadi i na gepeku. Takodje da napomenem da su mu oba lonca i cevi od prohroma.Alarm,kuku.Gume 205/55/15 i plus 4 klasicne A.R. felne .

Jos jednom pozdrav svima i hvala unapred na odgovore.
u sloveniji bi dobio oko 500 eura zbog godine i ako bi bila ocuvana ili je pardon ja sam u sloveniji pa znam npr. moja bi bila oko 2000 eura max.
ali je neprodam ni u snu imaj to sredi i imat ces kola ima jih koji se jos dive na 164 jer taj model od modela i bio prvi put 1988 pa je onda iza njega dosao bmw serija 5
da se vratim nemam pojma kako dole u srbiji sa cenama ali u sloveniji malo kazem malo i neisplati se prodat registracija je u sloveniji ako nemas bonifikacije veruj mi 1200 eura

pogledaj moju na netu

http://tozo164.moj-album.com/

moj savet ne prodaj

crnogorac
164 3.0 QV
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Jul 01, 2006 3:12 pm

Iskreno Miroslave bole ti je da sredis tu 164ku, nego da je prodajes, jer je meni drugar nudio isti model kao tvoj 94 god. neregistrovanu za 800 evra, ali ja je nisam uzeo samo zbog registracije, inace auto je bio u solidnom stanju!

Povratak na “Alfa 145 | 146 | 155 | 164”