Alfa 164 Pick Up

Trkačice modernog doba u civilnom odelu...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Alfa 164 Pick Up

Uto Avg 02, 2005 11:33 am

U naslovu sam dovoljno rekao , a ovde vam dajem sliku na uvid .......................... sta reci ......... auto je nekog lika kome je preko bio potreban kamionet , a nije zeleo da se odrekne Alfe . KOmentar ostavljam vama ..........................

Slika
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Avg 02, 2005 2:08 pm

Uradjeno vrhunski mada je u USA fazonu i licno bi me bilo blam da vozim tako nesto.Sta li mu je pod haubom kad je ugradio mrezu u isecen otvor na haubi iznad interkulera ?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Avg 04, 2005 1:53 am

Ma ovo je neki Amerikana fazon, mora da je slikano tamo negde u Teksasu ili Dzordziji.... :lool:
Ne bi seo u ovo ni da mi plate ! ! !
Osakatili su i napavili seljanu od auta :mad: :twisted:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Avg 04, 2005 2:19 am

Osakatili su i napavili seljanu od auta
neznas sta sam danas video na kvantaskoj pijaci u prolazu,mrzlo me da idem po aparat 2 alfe 33 jedna 1.7 TS ovu drugu nisam video koja je PK tablice,pune sa kupusom paprikom paradjzom :?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Avg 04, 2005 3:33 am

:mrgreen: :applause: :applause:

Sto ne ode po aparat, jbga...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

katastrofa

Čet Avg 04, 2005 12:44 pm

Uzasno! Neko misli da je pametniji od Pininfarine. Zasto nije lepo otisao i kupio FORD-a pa se na njemu izivljavao?!
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Avg 04, 2005 1:51 pm

Wiz napisao:
neznas sta sam danas video na kvantaskoj pijaci u prolazu,mrzlo me da idem po aparat 2 alfe 33 jedna 1.7 TS ovu drugu nisam video koja je PK tablice,pune sa kupusom paprikom paradjzom :?
Ne znas sta sam danas video u Kineskoj cetvti.
Jedno 200 Astri sto obicnih,sto karavan..............natovareni kineskom robom i nekim smrdljivim stvarima......nisam imao aparat,jer mi ne treba............gledam to svaki drugi dan............. :mrgreen: :lool: :dugokosi:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Avg 04, 2005 3:05 pm

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :plavi_voli:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Avg 04, 2005 4:18 pm

Bas smesno,pa znam da se Opel koristi kao working horse u poljoprivredi i transportu svih vrsta roba,nista cudno i nista za iznenaditi,jednostavno takav je tip automobila,ovim nisam hteo da spustam alfuu na niske grane vec samo da napomenem da se taj auto koristi i za neke za mene neuobijacne stvari(sto je po meni jeres),naravno da od alfe ocekujem da uvek bude sminkeraj i auto za paradu a ne za pijacne poslastice,ako se neko nasao uvredjenim to je njegova stvar,ja za Opel nisam znam da on ima upotrebnu vrednost u svim sverama zivota,btw po meni za te stvari(transport robe) je najbolji Volvo karavan,niti Alfa niti Opel,mada napominjem kad vidim opel u toj ulozi nista cudno a kad vidim Alfu zgranem se
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Avg 06, 2005 8:17 pm

Pa dobro ja sam razumeo sta si hteo da kazes , ali ne mozes tako generalizovati .................... ovaj auto je za ovo , ovaj za ono .............. i ja sam sto puta otisao na pijacu da kupim nesto ................... bio sam i na kvantasu .................. uzmem i kupus za zimnicu , uzmeme i gakbu jabuka , pa kad sam vec tu keva kaze e ajde da uzmemo i luk , itd ................... sta sad ja ako imam alfu treba da idem peske do kvantasa , ili da guram onba kolica ko cigani , ili na kraju da ne jedem nista ?????

Ok Alfa je auto za jurcanje .......... sta bi onda trebalo da kazem kad vidim na putu nekog u Astri , ili kako ti rece Volvou kako jurca putem ???? Da kazem vidim seljaka kako , ako sam te dobro razumeo , radnom masinom , izigrava pilota formule 1 ?????

PO meni je jako glupo generalizovati , ali ok
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Avg 06, 2005 8:39 pm

Ma ja skroz razumem lika koji je ovo uradi
voli chovek svoju alfu ali mu treba pick up
te se stoga odlucio da od svoje alfe to napravi kako je se ne bi odrekao sumnjam da je rekao u sebi: "ja sam pametniji od pinifarine"
bezveze.......
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Avg 26, 2005 9:03 pm

Evo sta sam usnimio pre neki dan,inace nema Alfe 1.7 izgledqa covek prodao sve paprike,ma ok je otici Alfom na pijaci i kupiti nesto ali koristiti je za transport poljoprivrednih proizvoda e to nemoze nikako.Inace auto na slici 1.4 16V 55kw za kupus dovoljno


Slika
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Avg 27, 2005 1:36 pm

Wiz napisao:Evo sta sam usnimio pre neki dan,inace nema Alfe 1.7 izgledqa covek prodao sve paprike,ma ok je otici Alfom na pijaci i kupiti nesto ali koristiti je za transport poljoprivrednih proizvoda e to nemoze nikako.Inace auto na slici 1.4 16V 55kw za kupus dovoljno


Slika
Pa dobro mozda covek drzi piljaru , a nece da baca pare na kombi , ili pick up ;)

Povratak na “Alfa 145 | 146 | 155 | 164”