Pitanja za Giuliettu

Alfa Romeo MiTo forum | Alfa Romeo Giulietta forum | 4C | GIULIA | Prototipi
Masinac
Drug Član
Drug Član
Garaža: AR 166 dizlo
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 787
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 7:52 pm

Re: Pitanja za Giuliettu

Uto Apr 03, 2018 10:20 am

Necu da komentarisem. :gasp: :gasp: :gasp: :oh: :oh: :oh:
Evo dotrcao mi je kolega na poslu da mi kaze da ima novi posto.......nek se sam javi. :P
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Pitanja za Giuliettu

Uto Apr 03, 2018 11:44 am

Pa to je ona već čuvena iz Nikoma kojoj sam u ljutnji mislio da se okrenem dok su se ovi predomišljali da mi dovezu željenu Julku :) Čudim se da je još uvek niko nije uzeo. Išla je preko 14 ranije, a sada uz malo pregovora sigurno može da se uklopi u budžet ;)
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
DejanGT
Garaža: Giulietta MultiAir | 2010
Lokacija: Beograd
Postovi: 1478
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 12:09 am

Re: Pitanja za Giuliettu

Uto Apr 03, 2018 12:07 pm

Meni je ova siva Giulietta baš lepa i ako si je spustio na €13K ili tu negde to uopšte nije loša kupovina za potpuno nov automobil. Svakako vredi €1-2K više u odnosu na bilo kakav Tipo bez razmišljanja, makar Tipo kuvao i ručak dok voziš.

Originalne fabričke alu 16" felne ti iskrsavaju na kupujem/prodajem svako malo za oko €250, pa prebaciš letnje gume na njih a na čelične staviš zimske i tako si racionalno rešio taj problem.

Sve ostale esencijalne stvari ovaj sivi auto ima. Brdo elektronike, klimu, sve prozore na struju, kožni volan...

Naravno da se svi ložimo na brdo opreme i tu šminku, ali bi ti ovako dobio ipak potpuno nov auto što je jako lepa stvar. Ako upadneš u agoniju doplata za željenu opremu lako će ispasti da bi se izuo €2000-3000 da bi imao naslon za ruku, tempomat i parking senzore.

Parking senzore može da ti ugradi diler u nekom narednom periodu kad skupiš love pa da ne izgubiš garanciju. Možda i tempomat. Verovatno možeš da dogovoriš tu operaciju s njima unapred, kao uslov da bi uopšte kupio auto. Naslon za ruke ne bih komentarisao, ja ga imam i upotrebio sam ga 0 puta. Ja i automatsku klimu koristim kao manuelnu pa realno ne treba dramiti što je na sivom autu manuelna klima, poslužiće svrsi bez greške.

Ako se baš ložiš na opremu i ostalo i tu si negde s parama, ova bela QV iz KG je svakako vredna pažnje i probe.
Korisnikov avatar
DejanGT
Garaža: Giulietta MultiAir | 2010
Lokacija: Beograd
Postovi: 1478
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 12:09 am

Re: Pitanja za Giuliettu

Uto Apr 03, 2018 12:12 pm

Alfanatic napisao:Pa to je ona već čuvena iz Nikoma kojoj sam u ljutnji mislio da se okrenem dok su se ovi predomišljali da mi dovezu željenu Julku :) Čudim se da je još uvek niko nije uzeo. Išla je preko 14 ranije, a sada uz malo pregovora sigurno može da se uklopi u budžet ;)
Svakako jeste malo čudno što naizgled tako zanimljiv auto tako dugo stoji u oglasima. U suštini cena je ok, ali nije mala, pa je to verovatno jedan od razloga. Drugi je verovatno ta srpska zaljubljenost u dizel, ovo je "veliki" benzinac pa osim nama entuzijastima ovde generalnoj publici verovatno i nije toliko zanimljiv.
Korisnikov avatar
Boxa
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Contact:
Garaža: Stelvio QV
Lokacija: Beograd
Postovi: 2965
Pridružio se: Sub Dec 26, 2015 2:40 pm

Re: Pitanja za Giuliettu

Uto Apr 03, 2018 12:17 pm

kao sto stoje i ostala dva QV sto se prodaju. Nece svako da kupi takav auto, kad naravno u Srbiji zemlji za te pare mozes da uzmes neki dizel vagen grupacije i da pevas....

ja sam npr isto dobio par komentara sto nisam kupio ovo ili ono, pobeda je bilo pitanje sto nisam uzeo X5 2007 za te pare i da budem car...

okrenuo sam se i otisao...
Korisnikov avatar
mickeyrs
Drug Član
Drug Član
Garaža: Mito QV 2011
ex.Giulietta 1.4 Veloce '17
ex.146Ti '96
ex.ArnaTi '87
Lokacija: BG
Lokacija: Beograd
Postovi: 663
Pridružio se: Sub Mar 14, 2009 1:51 pm

Re: Pitanja za Giuliettu

Uto Apr 03, 2018 12:45 pm

DejanGT napisao:Meni je ova siva Giulietta baš lepa i ako si je spustio na €13K ili tu negde to uopšte nije loša kupovina za potpuno nov automobil. Svakako vredi €1-2K više u odnosu na bilo kakav Tipo bez razmišljanja, makar Tipo kuvao i ručak dok voziš.

Sve ostale esencijalne stvari ovaj sivi auto ima. Brdo elektronike, klimu, sve prozore na struju, kožni volan...

Naravno da se svi ložimo na brdo opreme i tu šminku, ali bi ti ovako dobio ipak potpuno nov auto što je jako lepa stvar. Ako upadneš u agoniju doplata za željenu opremu lako će ispasti da bi se izuo €2000-3000 da bi imao naslon za ruku, tempomat i parking senzore.
Ja bih se osvrnuo na ovaj deo. Slažem se da je lepa i ova siva i da je i standardna oprema OK, ali čovek je sam napomenuo šta mu je bitno. Tebi (i meni) ne znači puno naslon za ruke dok njemu znači, tempomat isto i tako dalje... Po meni, ako već kupujem nov auto treba da bude onakav kakav želim, a ne šta ima trenutno. Drugo je kada se uzima polovan auto koji je dobra ponuda pa se onda ubaci ono što nedostaje u skladu sa željama. Kao ovaj QV npr... :-)

OK, budžet je uvek u blagom raskoraku sa željama i taj deo razumem, čovek ipak najbolje zna koliko može da se pruži. Možda mu se ona bela u Čačku i ne sviđa, ja bih svakako i nju obišao i probao da vidim koja je krajnja cena. Razlika do Super opreme nikako nije 2-3000, već oko 1000-1300, da ne tražim sad detaljno. Ako pak na drugim mestima nisu spremni da koriguju cenu, a ova može da se uzme za ~13k onda se slažem da se ne isplati doplaćivati toliko.

Sent from my E6683 using Tapatalk
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Pitanja za Giuliettu

Uto Apr 03, 2018 1:46 pm

DejanGT napisao:Svakako jeste malo čudno što naizgled tako zanimljiv auto tako dugo stoji u oglasima. U suštini cena je ok, ali nije mala, pa je to verovatno jedan od razloga. Drugi je verovatno ta srpska zaljubljenost u dizel, ovo je "veliki" benzinac pa osim nama entuzijastima ovde generalnoj publici verovatno i nije toliko zanimljiv.
U pravu si potpuno, baš kao i kolega Boxa i jasno je svima da to nije tražena roba u zemlji Srbiji, ali opet mi nešto čudno jer mislim da se neću prevariti ako kažem da ta Alfa traži kupca već duže od pola godine, možda i više :blink:
Neobično je da za to vreme nije naleteo neki ljubitelj koji može i zna šta hoće, pa se zato i pitam da nema slučajno tu nekakav skriveni problemčić. Iskreno sam se jedno vreme zagrejao i planirao da se raspitam, ali onda su se horizonti otvorili za ono što sam najviše želeo i to nekako i realizovao. QV sa tako malom kilometražom, kupljen u zemlji i navodno dobro održavan u svoj toj moći i opremi - naizgled san snova, a opet čuči i dalje...

A što se tiče sve ove polemike u pokušaju da pomognemo (ili "pomognemo") domaćinu ove teme i dileme - mislim da to samo on može da preseče i kaže šta mu je prioritet u životu. Ako izričito želi novo, kao što sam ja želeo, onda se ona silver zaista uklapa u budžet i odlična je prilika bez obzira što je bazna oprema. Ako mu je prioritet na opremi i tim nekim sitnicama, a budžet ne može da se nategne, onda je diskutabilna opcija sa kupovinom novog. Bez nekih detalja opreme sasvim fino može da se živi. Eto, ja sam se u 156 navikao da imam spominjani naslon za ruke, a onda ga u MiTo 6 godina nisam imao i teško da mi je nešto posebno falio. Sada ga u Julki ponovo imam, ali što Dejan reče, nisam se još setio da ga spustim i iskoristim u vožnji. Tempomat nikad nisam niti ga hoću koristiti, pa mi je sada višak.

OK, čoveku su možda te sitnice mnogo bitnije, ali u tom slučaju bolje odmah da pazari vozilo koje ima od opreme sve što želi, makar i po cenu da ne kupi novo. Svako od nas ima neke svoje vizije i prioritete i to treba poštovati. Za novac koji sam uložio svakako sam i ja sada mogao krstariti u nekom polovnom X5 ili recimo uštedeti novac i uzeti ovu belu QV, ali kod mene je pod moranje išlo Alfa, novo, TCT, izgled koji je podrazumevao tačno određenu boju, felne, nivo opreme... Da nisam isterao tu priču pravili bi se kompromisi negde, ali bi bila Alfa. Zato je važno da se čovek pre kupovine dobro preispita i da mu odluka prenoći pre nego što preseče ;)
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
starac vujadin
Contact:
Garaža: Laguna Coupe, Smart
Lokacija: Stari grad
Lokacija: Stari grad
Postovi: 4319
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:27 pm

Re: Pitanja za Giuliettu

Uto Apr 03, 2018 7:37 pm

Nije toliko čudno što se ne prodaje...teško da će neko više u Srbiji da da za polovnu Giuliettu više od 10 soma s jedne strane, a s druge strane ko hoće da kupi hothatch u Srbiji pre će dati te pare za Golf 6 GTI ili Megane RS koji su više na "glasu" u domaćoj hothatch zajednici...tak da je"ciljna grupa" jako tanka.
Što se mene tiče uvek bih radije uzeo taj primerak (ako se pokaže da je auto ok) s 50000 na satu, nego nov, duplo slabiji i lošije opremljen. Ali, to sam samo ja...ne palim se ja na "miris novog", garancije itd...
Acqua-Olio-Benzina
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Pitanja za Giuliettu

Sre Apr 04, 2018 7:35 am

Svestan ja da je tržište za takav automobil (pa još ozloglašeni Alfa Romeo) tanko, ali se vodim i onom da svaka roba ima svog kupca i da se na kraju uglavnom pronađe neko dovoljno zagrejan ili "lud". Ovaj automobil je ipak predugo na oglasima i neobično je što nije pronašao novog vlasnika, što na celu priču ipak baca i malo sumnje. Nakon toliko stajanja teško će postići traženu cenu bez obzira ako možda toliko zaista i vredi. Ja sam jedno vreme bio zagrejan da ga pogledam i to pre avanture sa novim. Boban mi je svedok da ga umalo nisam zamolio prošlog leta da malo pogleda i pruži uvid u stanje iz prve ruke.

A što se tiče kupovine novog, slažem se da nije pod obavezno i da ogroman procenat nas sasvim lepo funkcioniše i sa polovnim. U toj grupi sam i ja bio gotovo celog vozačkog veka. Ima i svojih prednosti, pogotovo ako se kupi mlad primerak koji je u punoj snazi, a ušteda u novcu je znatna. Ipak, novo je novo i ako se ikako može zaista je poseban osećaj. Biti prvi korisnik, ne razmišljati ima li skrivenih mana, a tu je i šmek i izgled novog i nekorišćenog koji mi je posebno bio upečatljiv na sajmovima. Mogu se kupiti i polovne cipele i kompjuter, ali složićemo se da je novo bolja opcija. Nismo krivi (ili možda jesmo, ali to je druga tema!?) što nam država nije uređena i što kupovina novog vozila neke srednje klase nije podrazumevana i dostižna rutina kako bi trebalo biti...
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
Gruja
Garaža: Alfa Romeo 75 TS
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 673
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 5:40 pm

Re: Pitanja za Giuliettu

Sre Apr 04, 2018 7:52 am

Masinac napisao:Necu da komentarisem. :gasp: :gasp: :gasp: :oh: :oh: :oh:
Evo dotrcao mi je kolega na poslu da mi kaze da ima novi posto.......nek se sam javi. :P
:D Ako ti nećeš... neću je ni ja hahaha
Masinac
Drug Član
Drug Član
Garaža: AR 166 dizlo
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 787
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 7:52 pm

Re: Pitanja za Giuliettu

Pet Apr 06, 2018 9:23 pm

Da iskoristim temu da ne otvaram novu. Ako bude sve dobro, a nema razloga da ne bude....kupicu auto sa celicnim felnama sto bih iskoristio za zimski set. Kupovacu alu felne i trebaju mi 16-tice. Vidim da su od 159 fabricke povoljne i raspored rupa je isti....je li nekad neko video te felne na Giulietti i ako jeste kakav je komentar da li pristaju uz auto? Moze slobodno i predlog za neke felne 16-tice sa nekom normalnom cenom.
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Pitanja za Giuliettu

Pet Apr 06, 2018 9:44 pm

Znači ipak izbor pao na onu iz Nikoma ;)

Fabričke felne od 159 pasuju na Giuliettu. Ne znam zašto bi uzeo njih umesto fabričkih za Giuliettu? Jedino ako gađaš polovne pa se vodiš logikom da ih imaš više na oglasima? U svakom slučaju ovo ti je izbor svih felni za Julku:

Slika

Mislim da bi ti super legle 17-ice kao letnji set, a da guraš 16" zimi. Kontam da bi hteo da iskoristiš i nove letnje gume, ali možda njih možeš da oglasiš i da leti koristiš 17-ice? Ovo je samo neko moje glasno razmišljanje na temu, ali ako si sa budžetom u svađi onda razumem tvoju računicu. Hajde završavaj posao i otvaraj temu zvanično ;)
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Masinac
Drug Član
Drug Član
Garaža: AR 166 dizlo
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 787
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 7:52 pm

Re: Pitanja za Giuliettu

Pet Apr 06, 2018 10:03 pm

Ceka se odobrenje iz banke, usporili su za medalju. Dolaze mi 16 tice nove sa miselin gumama pa je ideja bila da se nabave alu 16-tice polovne....zato pitam je li neko imao prilike da vidi kako se to uklapa. Pitacu ljude u Nikomu koliko bi mi oni naplatili fabricke, izgledaju fenomenalno. Druga Giulietta u salonu ima fabricke felne i da nije trebala doplata za boju kupio bih nju. :) na oglasima sam video jedsn model za Giuliettu i taj model mi se ne dopada ni najmanje.
A predstavljanje Boze zdravlja u sredu ili cetvrtak.... :)
Korisnikov avatar
edin
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: alfa 156 1.9 jtd 2001 tuned end remaped; 2.0 ts RIP
Lokacija: zemun
Lokacija: Zemun;Beograd
Postovi: 7545
Pridružio se: Čet Nov 24, 2011 6:32 pm

Re: Pitanja za Giuliettu

Pet Apr 06, 2018 10:39 pm

Mislim da ne mogu 16 na QV
Ili Ja nisam lepo pratio na casu :scratch:
“If a car doesn’t make you excited every time you climb inside, then it’s just a tool. And if it’s just a tool, you may as well use the bus”
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Pitanja za Giuliettu

Sub Apr 07, 2018 8:14 am

U pitanju je ona nova 120KS iz Nikoma, a ne QV ;)
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
edin
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: alfa 156 1.9 jtd 2001 tuned end remaped; 2.0 ts RIP
Lokacija: zemun
Lokacija: Zemun;Beograd
Postovi: 7545
Pridružio se: Čet Nov 24, 2011 6:32 pm

Re: Pitanja za Giuliettu

Sub Apr 07, 2018 8:25 am

Kao sto rekoh
Nisam pratio na casu.
Iskreno, meni su 16 ratkapne lepse od svih all felni 16 za julku, a obzirom koliko je celicana laksa od aluminijska, provozaj to malo da vidis koji je marak performansi.
“If a car doesn’t make you excited every time you climb inside, then it’s just a tool. And if it’s just a tool, you may as well use the bus”
Korisnikov avatar
starac vujadin
Contact:
Garaža: Laguna Coupe, Smart
Lokacija: Stari grad
Lokacija: Stari grad
Postovi: 4319
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:27 pm

Re: Pitanja za Giuliettu

Sub Apr 07, 2018 8:36 am

Masinac napisao:Dolaze mi 16 tice nove sa miselin gumama pa je ideja bila da se nabave alu 16-tice polovne....zato pitam je li neko imao prilike da vidi kako se to uklapa. Pitacu ljude u Nikomu koliko bi mi oni naplatili fabricke, izgledaju fenomenalno. Druga Giulietta u salonu ima fabricke felne i da nije trebala doplata za boju kupio bih nju. :) na oglasima sam video jedsn model za Giuliettu i taj model mi se ne dopada ni najmanje.
A predstavljanje Boze zdravlja u sredu ili cetvrtak.... :)
Ne idu felne sa 159 na Giuliettu. Šrafovi za Giuliettu su manji od šrafova za 159. Zašto kada je sve ostalo isto i lako bi mogle da se stave? Because Alfa Romeo.... Treba da se stave prstenovi adapteri i onda mogu da se montiraju, ali onda ćeš izgubiti garanciju. Ako baš hoćeš da se bakćeš s tim onda ovi iz servisa ne bi smeli nikako da znaju das i stavio takve felne.
16" na Giuliettu je ok za motor tvoje snage, udobnost, budžet, kao zimski set, ali vizuelno izgleda vrlo skromno. Kome je stalo do felni i estetike na Giulietti neće biti srećan da sve vreme vozi 16"...eventulano samo za zimski set.
Acqua-Olio-Benzina
Masinac
Drug Član
Drug Član
Garaža: AR 166 dizlo
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 787
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 7:52 pm

Re: Pitanja za Giuliettu

Sub Apr 07, 2018 8:51 am

Zimski set zagarantovano 16-tica. A sto se letnjeg tice moze i 17.....vozim vec 10 godina unazad takvu kombinaciju. Ima li gde da se prodaju orginal 17 alu felne? Ne nalazim nista po oglasima a ne znam koliko ce mi traziti dileri da se preko njih kupi.
Korisnikov avatar
Zex
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: ex ar147mjtd '05
ex ar147mjtd TI '07
ex ar159 mjtd '09
ex ar GT Q2 271hp '04
ex R.I.P. AR 155 v6 Q2 frankenstein
exAr giulieta 1750 QV
ar 33 1.7ie/16v
ar 75 rosso di beleza
Subi impreza sti 300hp
Lokacija: BEOGRAD
Lokacija: UMKA
Postovi: 4076
Pridružio se: Sre Dec 03, 2014 7:50 pm

Re: Pitanja za Giuliettu

Sub Apr 07, 2018 9:57 am

Felne 159/giulietta
Centralna rupa ista,promer isti 5x110
Srafovi za giu su m12x1.25
Srafovi za 159 su m14x1.5...
Sraf od alu felne,od giuliette pokriva konus na felni od 159...
Falcon:

Jbt,kod tebe sve sad i za odmah
Korisnikov avatar
BobanR
Garaža: Brera 2.4
Lokacija: Kragujevac
Postovi: 3703
Pridružio se: Čet Jul 31, 2014 8:34 pm

Re: Pitanja za Giuliettu

Sub Apr 07, 2018 10:09 am

:podrzava
Nikakvi prstenovi nisu potrebni
Sébastien Loeb napisao:...Ore taj snijeg kao kombajn sjeno...
Masinac
Drug Član
Drug Član
Garaža: AR 166 dizlo
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 787
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 7:52 pm

Re: Pitanja za Giuliettu

Sub Apr 07, 2018 10:23 am

edin napisao:Kao sto rekoh
Nisam pratio na casu.
Iskreno, meni su 16 ratkapne lepse od svih all felni 16 za julku, a obzirom koliko je celicana laksa od aluminijska, provozaj to malo da vidis koji je marak performansi.
Meni su ratkapne ruzne :blink:
Ako sam dobro shvatio rezime price je da alu felna sa 159 odgovara na Diuliettu ali je bitna duzina zavrtnjeva.
Jesam u pravu?

Ako neko ima neke dobre predloge za alu felne slobodno nek posalje ili ako neko ima nesto na prodaju. Cim dobijem potvrdu za kredit gledacu da kupim alu felne.
Korisnikov avatar
DejanGT
Garaža: Giulietta MultiAir | 2010
Lokacija: Beograd
Postovi: 1478
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 12:09 am

Re: Pitanja za Giuliettu

Sub Apr 07, 2018 11:52 am

Kupovina polovnih alu felni zahteva malo strpljenja. Moraš da sačekaš da se u oglasima pojavi ono što ti se sviđa i da imaš spremljene pare kad se to desi.

16" se često pojave u oglasima jer ih ljudi prodaju da bi prešli na 17". Nemoj samo da očekuješ da kupiš auto u sredu a polovne felne u četvrtak. Mislim, može ako se zadesi da se nudi baš ono što ti odgovara a to nije čest slučaj.

Ako ćeš već prelaziti na veće točkove, to znači da kupuješ i skroz nove gume, tj. doplata će ti biti takva da si onda mogao da razmisliš i o kupovini to malo skupljeg auta koji već ima alu felne i tih drugih par stvari koje si želeo.
Korisnikov avatar
Boxa
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Contact:
Garaža: Stelvio QV
Lokacija: Beograd
Postovi: 2965
Pridružio se: Sub Dec 26, 2015 2:40 pm

Re: Pitanja za Giuliettu

Sub Apr 07, 2018 12:22 pm

polovne originalne alu felne za Giuliettu se jako retko nalaze na oglasima za prodaju, nebitno dal su 16 17 ili 18", tako da dobro razmisli sta ti je ciniti....
Korisnikov avatar
alonso14
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: -
-ex Q2 211cv 3 porta
-ex Rossalinda Challenge Stradale by Nova Speed
-ex Giulietta QV Edizione Corsa 301cv by Nova Speed

- ex GTI PP DSG 317 cv by OnlyRevo

- S3 8v 370 cv by Freaks Motorsport

- MK6 GTI DSG 271 cv by Freaks Motorsport
Lokacija: MG
Postovi: 3354
Pridružio se: Čet Avg 25, 2016 5:45 pm

Re: Pitanja za Giuliettu

Sub Apr 07, 2018 12:43 pm

Imacu ja 19 ako oces :D ^^
'' Izabran sam zbog suptilnog magnetizma moje licnosti ''
Masinac
Drug Član
Drug Član
Garaža: AR 166 dizlo
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 787
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 7:52 pm

Re: Pitanja za Giuliettu

Sub Apr 07, 2018 12:47 pm

Uh 19-tice su mi previse. 16 ili 17 su opcija. ;)

Povratak na “Alfa Romeo Nuova Razza”