Sva vremena su u UTC + 1 sat

Zapo─Źni novu temu Odgovori na temu  [ 359 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
  ┼átampa

Re: Alfa Romeo Stelvio (SUV)
Autoru Poruka
PostPoslato: Pon Apr 22, 2019 6:18 pm 
Drug ─îlan
Drug ─îlan
Korisnikov avatar

Pridru┼żio se: Pon Jun 09, 2014 6:13 pm
Gara┼ża: AR 166 2.4 TI
Vidjeh, nasao sam tih par poruka kopajuci po forumu :)

Gledajuci slike OK je Stelvio pozadi, prosirenje porodice zasad ne planiramo :D Gepek mi je vise bitan, a Giulia i 166 su tu negdje po zapremini. Sad nam na jedvite jade stanu stvari za put. Gledao sam i neke druge SUV-ove, al' ono sto je u tom cjenovnom rangu - radije cu Alfu u svakom slucaju :) Neke vece varijante od Stelvija su mi preskupe... i Stelvio je, al' et'.

Htjeli smo otici do Stojanova da pogledamo/raspitamo se na licu mjesta, al' kad te nema pola godine u gradu gdje ti je maltene sve osim mjesta gdje spavas, i onda dodjes na 4 dana, onda to i nije nesto puno vremena :/ Gdje god sam bio, gledao sam na sat zureci dalje. Ima ovdje u Sarajevu zastupnik za AR, zaviricemo tamo praveci se da smo potencijalne musterije :coolguy:

Vrh

PostPoslato: Pon Apr 22, 2019 10:42 pm 
Korisnikov avatar

Pridru┼żio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm
Gara┼ża: Giulietta Sport 1.4
170 TCT '17 Misano Blue
......................................
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Ma da, idi negde i na licu mesta proveri stvari kako pa┼íe tebi i polovini. Mislim da bi bio prezadovoljan voznim osobinama, performansama, oprememom... Pa onaj benzinac dvolitra┼í od 280 KS ubrzava za 5,7 s i ide kao oparen, a generalno je sva motorizacija sjajna porede─çi sa konkurencijom. Mesta ─çe┼í sigurno imati ako se odlu─Źi┼í za Stelvio, tu je gepek solidne litra┼że i sedi┼íta koja se obaraju ako treba. Daleko zahvalniji utovarni prostor nego kod limuzina sa 4 vrata, bez obzira na same cifre i zapreminu. Ma ┼íta dalje da ti pri─Źam, skokni negde i uveri se i sam :yes:

proudly manufactured in Italy | orgogliosamente fabbricato in Italia
Vrh

PostPoslato: Uto Apr 23, 2019 10:37 am 

Pridru┼żio se: Ned Dec 21, 2008 4:15 pm
Evo i vlasnika, tj muza od vlasnice. Juce sam bas bio do Stojanova da zamenim gume i ubacio u Dynamic i vozao se malo po BGD i autoput. Ako si resio da ti SUV treba, stelvio je vise nego lep autic. Snage vise nego dovoljno, visok, potrosnja umerena (recimo manje nego X-Trail) a sada sa ovim novim akcijama, mislim da polako i njima dolazi iz dupeta u glavu sa kim treba da se otimaju o kupce. Ja sam presao sa njom ukupno 18k km, plus 7 sto je imala na satu to je 25. Servis je kostao nesto malo, tipa 30000, oprema kod mene je stvarno odlicna. Auto je vrlo dobro izradjen, nista ne skripi, zvecka i slicno sta bi mozda ocekivao. Jedina stvar koja meni ne odgovara je sto jeste mala za troje dece (12,12,4). Deo problema sam resio krovnim gepekom, ali zadnja klupa je odlicna za 2, troje vec do Crne gore, mislim da ce da bude cupavo.
Ja iskreno nemam sta njoj da zamerim, jesam subjektivan po osnovu alfe, ali auto jeste kvantni skok u odnosu na ono sto sam vozio pre nje i slicnih vozila u toj klasi.

Vrh

PostPoslato: Uto Apr 23, 2019 3:03 pm 
predsednik kluba
predsednik kluba
Korisnikov avatar

Pridru┼żio se: Sre Dec 03, 2014 7:50 pm
Gara┼ża: ex ar147mjtd '05
ex ar147mjtd TI '07
ex ar159 mjtd '09
ex ar GT Q2 271hp '04
ex R.I.P. AR 155 v6 Q2 frankenstein
exAr giulieta 1750 QV
ar 33 1.7ie/16v
ar 75 rosso di beleza
Subi impreza sti 300hp
A moj otac bas gleda da uzme X-Trail hahaha
Moram mu reci za ovaj podatak o potrosnji :lol:
Ako nije tajna,kolika je potrosnja stevdze?
@Range

Ocekujemo na forumu i onu sa cetiri vuce i crnim felnama :whistle:
Cesto prolazim poslom kroz ulicu :D

Falcon:

Jbt,kod tebe sve sad i za odmah
Vrh

PostPoslato: Uto Apr 23, 2019 8:45 pm 

nije valjda da si je uhvatio?! otisla je u ilegalu posle dva dana, sada cekamo termin za keramiku. Bice spremna za poziranje pocetkom juna.

Nego mi je sada najveca briga 75. Aleksa pocinje da radi, nadam se do kraja nedelje, pa da vidimo... ja racunam oko 2 meseca da je dovedemo u fabriku.

Nego, za x trail... najizvikaniji auto svih vremena. Imao sam negde sliku: 130 na tempomatu, cvt, 2.0dci - 10l potrosnja!! Moj bmw je trosio 11 u istim uslovima! Moj 1.6 manuelni je prosek bio oko 8, a stelvio 8.5 - 9, zavisi od guma i da li imam gepek na krovu. Xtrail ima veci gepek, stelvio je kvantni skok u smislu kvaliteta izrade. Sada, ako imas budzet od cca 40k i dece >3, ja stvarno mislim da je stelvio sjajan izbor.

Vrh

PostPoslato: Uto Apr 23, 2019 8:47 pm 

A btw, moram da se javim Zlatku za juniorku... Da vidimo mogu li to nekako da uklopim u buduce planove. Ostale su mi jos dve na spisku pre nego umrem: juniorka i montreal. Onda prelazim na Lancie :D

Vrh

PostPoslato: Pon Nov 18, 2019 12:46 am 

Pridru┼żio se: Sub Maj 03, 2014 7:50 pm
Gara┼ża: Alfa Giulietta 1.4 170 cv
Danas sam slikao u centru grada.
Slika

Vrh

PostPoslato: Pon Nov 18, 2019 12:48 am 

Pridru┼żio se: Sub Maj 03, 2014 7:50 pm
Gara┼ża: Alfa Giulietta 1.4 170 cv
Slika

Slika

Slika

Vrh

PostPoslato: Pon Nov 18, 2019 10:14 am 
Korisnikov avatar

Pridru┼żio se: Uto Jan 12, 2010 11:11 am
Gara┼ża: ex Alfa 156TI JTD16v '04.
ex Alfa 159 2.2 JTS
Jedan za posao, drugi za vikend :)

Slika
Vrh

Prika┼żi postove u poslednjih:  Pore─Ĺaj po  
Zapo─Źni novu temu Odgovori na temu  [ 359 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Sva vremena su u UTC + 1 sat