Limar

Tehnička pitanja i odgovori. Održavanje, servisiranje i eksploatacija za sve modele.
galoviccc1
Drug Član
Drug Član
Garaža: Alfa Romeo Stelvio 2.0 280ks
Lokacija: CH
Postovi: 112
Pridružio se: Čet Jun 14, 2018 11:05 am

Limar

Uto Apr 23, 2019 10:40 am

Zdravo svima,

Da li neko može preporučiti nekog limara za sitne radove, sitna ulubljenja od parkinga, itd itd...? Što bliže Beogradu :whistle:
Trebao bi mi neko ko može da izvuče i ispegla ta sitna oštećenja, ali da nije u fazonu "ostavi auto i dođi za mesec dana po njega", pošto imam na haubi tačkicu koju treba izvući, od skora sitnu čestitku sa parkinga i još par sitnica, pa je počelo da bode oči...

:wave:
Korisnikov avatar
junky01
Garaža: Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD
Alfa Romeo GT
Lokacija: Krusevac
Lokacija: Krusevac
Postovi: 1732
Pridružio se: Sub Avg 04, 2012 1:25 pm

Re: Limar

Uto Apr 23, 2019 6:13 pm

Ja ne znam ni jednog majstora koji sedi uzaludan u svojoj radnji i ceka da mu dodje musterija i da odmah krene da radi taj auto. Ako takav postoji onda to i nije neki majstor :) .
A ako si mislio na majstora da mu auto odvezes i ostavis a onda cekas jos mesec dana da dodjes na red...e pa ni to nije majstor :D
A verujem da skoro svi rade po sistemu procene vremena za odredjeni posao( a na osnovu toga i cenu formiraju)...tako da ce ti skoro svi reci, sada sam pun, mozes auto da dovezes za mesec dana i doci po njega za 2-3 dana ili nedelju, zavisno od posla.
Imas i drugu opciju, ako ne zelis da cekas i preskocis sve koji uredno cekaju...platis extra i uleces pre svih. ;)
Korisnikov avatar
milosnbgd
Drug Član
Drug Član
Garaža: c204, SLK
Lokacija: Beograd
Postovi: 2144
Pridružio se: Uto Sep 20, 2016 2:23 pm

Re: Limar

Uto Apr 23, 2019 9:08 pm

Ako nije oštećena boja I slično, više puta pominjani Duki maser iz Zemuna je rešenje za tebe. Rezultat je uvek bez greške, nije jeftino...Ali su rezultati vrhunski, na više primera...
ALFAFORZAITALIA
Korisnikov avatar
interceptor
Garaža: Crosswagon Q4, Smart City coupe
Lokacija: B. Petrovac
Postovi: 2173
Pridružio se: Čet Dec 23, 2010 2:55 pm

Limar

Uto Apr 23, 2019 11:02 pm

Svaki dobar majstor ima unapred ugovorene poslove a ako nije zauzet,pa zapitaj se sam zašto.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Povratak na “Area Servizio”