Servisi za Alfa Romeo u Srbiji

Tehnička pitanja i odgovori. Održavanje, servisiranje i eksploatacija za sve modele.
Korisnikov avatar
alfabg
Garaža: Alfa Romeo 156 1.9 jtd(85 kw)rest. 2004.Remaped
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 455
Pridružio se: Pet Apr 11, 2014 5:53 pm

Re: Servisi za Alfa Romeo u Srbiji

Uto Mar 29, 2016 3:56 pm

Sve pohvale za servis Toma u Resniku,zamenjeni prednji diskovi i uradjen mali srvis.
Show Must Go On
Korisnikov avatar
Super_genije
Garaža: Alfa Romeo 159 2.0 jtdm
-----------------------------
ex Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8V 2003
Lokacija: Bec Austrija
Lokacija: Bec Austrija
Postovi: 993
Pridružio se: Uto Maj 07, 2013 10:42 am

Re: Servisi za Alfa Romeo u Srbiji

Sub Apr 09, 2016 8:24 pm

Ima li neko preporuku za elektricara??
Ne radi mi spustanje svjetala, a to je ovdje velika greska na tehnickom. Pored toga, ne radi mi pomjeranje lijevog retrovizora a senzor pritiska u katalizatoru izbacuje neke cudne vrijednosti na dijagnostici
Assumption is the mother of all fuckups
Korisnikov avatar
Purke
Garaža: AR 147 1.9 JTD R.I.P.
AR 156 1.8 16V
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 87
Pridružio se: Pon Feb 08, 2010 6:24 pm

Re: Servisi za Alfa Romeo u Srbiji

Čet Apr 28, 2016 7:35 pm

Drugu Alfu odrzavam kod Dese, ali posle niza propusta odustajem.
Zamerke su sledece:
-godinu dana nakon velikog servisa (12000 km) crkla vodena pumpa, zamenjen roler PK kaisa jer se suvise cuje, i nije bio dobro uzupcen kais; po mom misljenju to je propust na velikom servisu.
-sajle rucne kocnice zamenjenje, ali posle istog perioda potrebna zamena

Uz svako postovanje prema coveku, ja odustajem.
Korisnikov avatar
erdeljan
BANOVAN
Contact:
Garaža: Beli fijaker
Lokacija: Malmo
Postovi: 9404
Pridružio se: Ned Dec 26, 2010 10:54 am

Re: Servisi za Alfa Romeo u Srbiji

Čet Apr 28, 2016 10:06 pm

Pa imaš garanciju na delove, reklamiraj ako je u garantnom roku. Ako nije dobro uzubljen opet imaš pravo na reklamaciju - ne mislim da je najbolje da promeniš majstora već ako je napravljen propust onda će se to popraviti. Srećno kako god.
Ja imam sve što mi treba: Parče zemlje, komad neba, koru hleba, i nekog' gore što me gleda!
Korisnikov avatar
elas
Garaža: Alfa 156 sw 1.9 jtd fulvia
Lokacija: beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 2592
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 5:48 pm

Re: Veliki servis

Sre Maj 11, 2016 7:55 pm

Pa onda kod Dese...proveren je i nema da te boli glava.
Slika
Korisnikov avatar
Lozickovic
Drug Član
Drug Član
Garaža: Curr. Alfa Romeo Spider 916
ex. Alfa Romeo 159
ex. Alfa Romeo MiTo
ex. Alfa Romeo 147
ex. Alfa Romeo 166
ex. Alfa Romeo GTV
ex. Alfa Romeo 155 Silverstone
Lokacija: Zaječar
Lokacija: Zaječar
Postovi: 639
Pridružio se: Čet Dec 15, 2011 12:07 pm

Re: Servisi za Alfa Romeo u Srbiji

Pet Maj 13, 2016 11:44 pm

Miki iz Zemuna, BOG za Alfe.
Covek radi vrhunski, poznaje ih samo tako.
Samo kod njega idem i njemu jedino verujem, kako je bilo sa 155-icom tako i sa GTV-om.
WUUUuTUTUTUUUTUUUUU PAF kleKleKlekLekLe
Korisnikov avatar
markovl988
Garaža: Alfa Romeo GT 1.8 Ts
Lokacija: Beograd
Lokacija: Bele vode, Beograd
Postovi: 49
Pridružio se: Čet Mar 31, 2016 11:11 am

Re: Servisi za Alfa Romeo u Srbiji

Pon Maj 23, 2016 9:38 am

Pozdrav, da li neko ima iskustva sa Branom iz Vranica, uradio bih veliki servis i zamenio svecice? Dvoumim se izmedju njega, preporucio mi ga je drug i Deše kod koga je auto servisiran prethodne 4 godine. Hvala

Послато са E6653 уз помоћ Тапатока
Korisnikov avatar
bane
Drug Član
Drug Član
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 146 junior 1.4ts
Alfa Romeo 147 1,9jtdm
Lokacija: Novi sad
Lokacija: Novi sad
Postovi: 1929
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 10:10 pm

Re: Servisi za Alfa Romeo u Srbiji

Pon Maj 23, 2016 4:24 pm

Izvoli viewforum.php?f=111
Lepo je videti da ARCS i dalje diše punim plućima i dokazuje da je jedan od najboljih automobilskih klubova u Srbiji. Ako ne i najbolji…
Korisnikov avatar
markovl988
Garaža: Alfa Romeo GT 1.8 Ts
Lokacija: Beograd
Lokacija: Bele vode, Beograd
Postovi: 49
Pridružio se: Čet Mar 31, 2016 11:11 am

Re: Servisi za Alfa Romeo u Srbiji

Pon Maj 23, 2016 4:32 pm

bane napisao:Izvoli viewforum.php?f=111
Hvala :)

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
Korisnikov avatar
Musashi
Garaža: Alfa Romeo 156 1.9 JTD -02
Kawasaki ZR550 Zephyr -93
Volkswagen Kleinbus -74
Citroën B11 Traction Avant -56
Volvo PV 544 -63
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 116
Pridružio se: Ned Maj 22, 2011 3:30 pm

Re: Veliki servis

Uto Maj 24, 2016 7:20 pm

djpatt napisao:Sjajno.. Da li imate neku preporuku za nekog majstora? Razmisljam se o Desi, posto cu kod njega sve to uraditi i dobiti racun, pa ce sledeci vlasnik kada budem prodavao auto biti siguran da je sve odradjeno.. Inace odrzavam auto kod jednog majstora koji ne moze da mi izda racun, a posle Dese je najbolji..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Onda nisi bio u VB autocentru :)

interval za veliki je 60.000 km. S tim što majstori ti daju garanciju na 50.000 km (ko uopšte da)
Korisnikov avatar
byMaX
Contact:
Garaža: Alfa Romeo Giulia QV 510bhp AT8 2018
Alfa Romeo Giulietta 2.0jtdm3 Sport 2011
Volvo S80 2006
Mini Cooper D 2016
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 1330
Pridružio se: Pon Jan 05, 2009 9:31 pm

Re: Veliki servis

Uto Maj 24, 2016 8:48 pm

Ja ne znam odakle vama to da je Desa najbolji. Samo ti najvise stvari nadje koje moras da menjas, a pola toga ne moras ili ne moras jos. On jeste sjajan majstor, ali mogu da ga uporedim sa onim doktorima koji su sjajni, ali da bi te on operisao moras da das 1000e da udjes kod njega na listu u VMA i onda ti uradi operaciju koju placas ceo zivot preko drzavnog osiguranja. Ali, ako je neurohirurgija nauka, popravka kola odavno nije i neces umreti ako auto servisiras u bilo kom ovlascenom servisu. Pun mi je kofer vise vas koji samo idete kod Dese i pravite neku famu od njega, a pola njegovog znanja je zameni sve sto nije bukvalno novo. Ne misli na musteriju, nego na sebe na prvom mestu.

Izuzetno dobri majstori su i servis Goran Altina i Kićin servis na Ledinama (ako je jos tamo), a od malih servisa i Neša sa Altine i Roda sa ledina. Svi oni mogu da odrade veliki servis na svakoj Alfi, pa jos i tonu dijagnostika pride. Recimo, ko ima automatik, Goran je nedavno nabavio najnoviju masinu za dijagnostiku i servis automatskih menjaca, pa vise za to ne mora da se ide, gde se vec islo dole u Srbiji za te stvari...

Ponavljam, nemam nista protiv Deše, ali daleko od toga da morate striktno da ga slušate i držite se onoga što kaže kao pijan plota. Ustvari, ako bi svako od vas otisao po jos jedno misljenje kod bilo kog drugog majstora, garantujem vam da pola stvari koje je nasao da zameni (obicno ono sto nadje, a za to niste ni dosli u servis), zapravo ne moraju da se menjaju. Ja sam imao svojih ruznih iskustava, imali su ih i bar jos 7-8 alfista odavde sa kojima sam pricao u cetiri oka, i ne znam zasto se o tome stalno cuti na forumu. Sta, doci ce da vas bije ako se pozalite na iskustvo... Da se otvori tema o tome, ja bih napisao sta mi je u nekoliko jako karakteristicnih situacija zasmetalo i zasto sam prestao da idem tamo. Ali to nije tema. Oni koji me znaju, znaju da sam jako miran i veoma tolerantan lik. Nisam nimalo nervozan i smatram da majstor treba da zaradi - dobar majstor i vise od prosecnog. Ali ako se neko izdrkava i pravi te budalom, onda naravno da ces da odes odatle i nadjes nesto sto ti vise odgovara.

Osim sto sam tolerantan, takodje sam i jako velika picajzla, kakvi Alfisti inace uglavnom i jesu. I ne menjam stvari tek kad odu u djavola pa kud puklo... Evo recimo ove kocnice. Diskovi ne da nisu za menjanje, nego nisu ni blizu toga. Plocice su pri kraju, zadnje, prednje su tek na pola. Pa opet ugradjujem velika klesta i nove diskove i plocice i poklanjam setove kocnica, diskova i celog sistema - ne stavljam ih na ogase nego poklanjam.

Ipak, to ne znaci da cu svaki put da menjam deo koji moze da predje jos toliko koliko je presao od ugradnje samo zato sto mi je to najbolji Alfa majstor rekao. Samo o tome se radi... Kad me neko jednom za.ebe, vise me nece videti...
Turismo Internacionale
moth3
Garaža: d(-_-)b
Lokacija: Beograd
Postovi: 561
Pridružio se: Pet Maj 04, 2012 11:51 pm

Re: Veliki servis

Uto Maj 24, 2016 9:27 pm

Isto sam pisao pre neki dan u drugoj temi gde se takodje pominjao mesija alfi. Toliko je hvaljen da sam se zapitao da nije organizovao akciju popusta za svaku preporuku i pohvalu. Uglavnom, kao sto je receno, kod njega se sve vodi na "zameni sve pa ce resiti problem". Tako je lako biti majstor.

Prvi put kada sam mu davnih dana oterao auto da sredi jedan problem, vracen mi je sa listom stvari koje treba da zamenim da bi se resio problem koji u principu je prouzrokovala jedna od tih stavki sa liste. Razumem da se navedu moguci razlozi za problem kada coveka na slepo pitas sta moze biti, ali kada ostavis coveku auto da ga resi, pa jbg reci u cemu je problem a ne 20 stavki.

Inace, covek je izgleda fasciniran magicnom cifrom "hiljadu eura" i rado je pominje. Svaki auto koji pregleda ima ulaganja od 1000 eura. Nikad manje, nikad vise.. 1000 eura.
Nema gorih ljudi od alfista.
Korisnikov avatar
Musashi
Garaža: Alfa Romeo 156 1.9 JTD -02
Kawasaki ZR550 Zephyr -93
Volkswagen Kleinbus -74
Citroën B11 Traction Avant -56
Volvo PV 544 -63
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 116
Pridružio se: Ned Maj 22, 2011 3:30 pm

Re: Veliki servis

Uto Maj 24, 2016 9:49 pm

hahaha Hahahahaha

byMaX & moth3, svaka čast na komentare! Na istoj liniji sam sa vama. Nikad nisam bio klijent kod Deše, samo sam slušao kako ga ljudi hvale. Jednom u životu sam bio u kontaktu sa njim, i evo ukratko kako je to išlo.

Prodavao sam Alfu, došao čovek da pogleda, gledao tamo-vamo, ali nije hteo da proba. Kaže da ja vozim. Hoće kod majstora da se pregleda auto, ja kažem nema problema, to se podrazumeva. Na putu mi kaže idemo kod Deše i objašnjava mi put.

Stignemo mi do servisa, podigne auto i gleda ga kao da je juče izašao iz salona, a ne da auto ima 11 godina. Svaku tačku obeležava na spisak. Posle pregleda, potencijalni kupac i Deša se zatvore u kancelariju, mene ostave van! Alo gde se to radi. Izađu oni, kupac mi kaže da sve šta treba da se radi na autu košta 1000€, pa hoće toliko da spusti cenu. Dobro da ga nisam oterao u tri lepe... :angry:

Ja sa spiskom od nekih 15-ak stavki odem kod Ivana u VB, gde inače UVEK idem, i kažem mu da mi proveri to. Posle kaže ništa nije hitno, imaš tri stavki koje su za zamenu, ali tamo negde u budućnosti. Ukupna vrednost ovih stavki bilo oko 50€, a onih 15 je stvarno bilo oko 1000€.

Koliko puta sam otišao u servis i siguran sam da je nešto za zamenu, kad mi on kaže ne treba još da se zameni, imaš fore još 10-20kkm. To je bre majstor, neće da te zajebe na svakom koraku. Zato mu je i gužva od jutra do sutra.
Kole78
Drug Član
Drug Član
Garaža: Alfa Romeo 159 jtdm
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 137
Pridružio se: Sre Apr 23, 2014 12:42 pm

Re: Veliki servis

Uto Maj 24, 2016 10:42 pm

Jedna stvar mi nije jasna,a to je da ljudi koji ne odrzavaju auto kod Desa ga organski ne podnose,kao da im je ubio nekoga.Ja odrzavam auto kod njega i zadovoljan sam.Nemam nameru da ga ja nesto branim niti imam bilo kakvu korist od toga,ali mi je stvarno cudno da je kod nekih ljudi toliko omrazen. Ja nisam stekao utisak da me vacari,a i da mi je nesto sumnjivo sto on kaze da je zamenu uvek mogu da proverim na drugom mestu,sto je i on sigurno svestan
ali isto tako da sada kupujem auto obavezno bih kod njega terao na proveru.
Korisnikov avatar
byMaX
Contact:
Garaža: Alfa Romeo Giulia QV 510bhp AT8 2018
Alfa Romeo Giulietta 2.0jtdm3 Sport 2011
Volvo S80 2006
Mini Cooper D 2016
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 1330
Pridružio se: Pon Jan 05, 2009 9:31 pm

Re: Veliki servis

Uto Maj 24, 2016 10:48 pm

Ne zelim da se pretvori u topic o tome, jer nije tema. ako neko bude zainteresovan, ja cu napisati sta je bilo. SVAKO bi posle takvog iskustva prestao da ide tamo. Ja cak nisam nikad javno ni napisao, jer ne volim da pljujem ljude, ali me vise smara kad ga kujete u zvezde, a uzevsi sve u obzir, nije zasluzio.

Jos jednom - sjajan je majstor sto se znanja tice, ali ima dosta stvari koje mu ne idu u prilog. I to se nije desilo samo meni. Ne bih nikad bio ubedjen da je do njega, da pre i posle mojih dogodovština nisam čuo za slična ili još gora iskustva (ali svakako iskustva istog tipa). No dobro, ko je zadovoljan, neka ide. Ko se opekao, našao je majstora koji mu više odgovara. Tako je u životu sa svim stvarima...

Ono što želim da ljudima ostane iz cele ove priče je - ako vam bilo koji majstor kaže da nešto skupo treba da promenite, otiđite i čujte još jedno mišljenje od drugog (takođe proverenog) majstora. To je sve.
Turismo Internacionale
moth3
Garaža: d(-_-)b
Lokacija: Beograd
Postovi: 561
Pridružio se: Pet Maj 04, 2012 11:51 pm

Re: Veliki servis

Uto Maj 24, 2016 11:05 pm

Napisi sta je bilo. Forum i jeste za diskusiju.

@Kole78

Pisem jer sam imao iskustva sa covekom. Odakle ti to da ga organski ne podnosim ? Isto je kao kad bih ja rekao da svi koji ga hvale su potajno zaljubljeni u njega i voze alfe samo da bi imali razlog da se vide sa njim.

Elem, mislim da je jedan od glavnih faktora njegov karakter. Tj nadmenost i pasivno agresivni pristup u razgovoru. Nekima to smeta kao npr. meni, a kod nekih izaziva postovanje i u neku ruku strah od njega pa je i to razlog zasto je toliko hvaljen. Nisam rekao da je los majstor, odlican je kakvih ima, ali nije najbolji. Ima dosta boljih majstora od mesije pa nisu hvaljeni toliko.

@djpatt

Ako spisak radova sa logoom i brojem telefona u zaglavlju smatras racunom, to moze svako da ti izda.
Nema gorih ljudi od alfista.
Korisnikov avatar
Mar_Kes85
Drug Član
Drug Član
Garaža: live GTV 2.0 16v
in progress 155 3.2 GTA
Lokacija: Beograd
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Dec 02, 2011 5:23 pm

Veliki servis

Uto Maj 24, 2016 11:35 pm

Ja sam jedan od onih koji je iskljucivo isao kod deshe godinama, i dok su mi drugi govorili kako dere i preteruje ja sam ga preporucivao svima, elem u zadnje 2 godine poceo da primecujem promene i da ne detaljisem sta sve sto mi je pocelo sve vise smetati i takodje promenio servis. I potvrdjujem da je sve vise ljudi koji cine isto.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Korisnikov avatar
DejanGT
Garaža: Giulietta MultiAir | 2010
Lokacija: Beograd
Postovi: 1478
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 12:09 am

Re: Veliki servis

Uto Maj 24, 2016 11:57 pm

Bez da ulazimo u diskusiju o majstorima, ovde ljudi dođu i pitaju druge za mišljenje. Kada im se to mišljenje saopšti oni se često nakostreše, naljute i uzbune... Pa ako ti se odgovor na pitanje ne sviđa ignoriši ga i piči dalje... ili ako si znao bolji odgovor nisi morao ni da postavljaš pitanje.

Ako svi ovde govorimo o svojim iskustvima, ako je neko imao negativno iskustvo, dozvoli da neko drugi ima i pozitivno. Ne moraš nikad nikome da veruješ, tuđa mišljenja i iskustva su ti ovde samo ponuđena kao informacija koju možeš da uvažiš ili ignorišeš, nema razloga za bilo kakvom dramom. Niko nikog ovde ne reklamira, nije to poenta foruma.

Simpatično je i posavetovati čoveka o intervalu za veliki servis a uopšte ga ne pitati o kom se motoru radi, kao da svi motori imaju identičan servisni interval :)
Korisnikov avatar
erdeljan
BANOVAN
Contact:
Garaža: Beli fijaker
Lokacija: Malmo
Postovi: 9404
Pridružio se: Ned Dec 26, 2010 10:54 am

Re: Veliki servis

Sre Maj 25, 2016 12:33 am

Očigledno nećeš ni nakon pola sata :P

Deša je poseban i ako vidi se mušterija pravi previše pametna tu nema saradnje. Da je skup - stoji. Da zna posao - stoji. Kako god, svako bira gde će da potroši svoj novac. Bymax i ostali, imate temu o servisima, napišite slobodno tamo svoje utiske, svako ima neke svoje bisere koje bi da podeli, kakvi god da bili. Jedino na taj način će kolege moći da steknu utisak kada neki put odu kod istog majstora i dožive isti tretman.

@djpatt, Caca ti je odgovorila, mada sve to piše u manualu ;)
Ja imam sve što mi treba: Parče zemlje, komad neba, koru hleba, i nekog' gore što me gleda!
moth3
Garaža: d(-_-)b
Lokacija: Beograd
Postovi: 561
Pridružio se: Pet Maj 04, 2012 11:51 pm

Re: Veliki servis

Sre Maj 25, 2016 2:43 am

Kako mislis musterija se pravi previse pametna ? Znaci treba se praviti glup i manje pametan da bi imao tu privilegiju da saradjujes sa mesijom ? Uglavnom nije to jedini problem. Naravno treba iznositi utiske, ne samo "kod dese pa kod dese". Inace sto se tice skupoce, moj "racun" za mali servis od pre par godina:

Slika

Rad, 40e. Zlatne ruke..
Ukupno 150e za mali servis. Druga poseta 55e za polovnu svecicu i brisanje greske. Nakon toga, skola naucena i figurativno i bukvalno.
Nema gorih ljudi od alfista.
Korisnikov avatar
G0XY
Garaža: Mito QV
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd-Bele Vode
Postovi: 6713
Pridružio se: Pet Nov 20, 2009 12:21 pm

Re: Veliki servis

Sre Maj 25, 2016 7:59 am

Mene lično popusti,jeftin pristup kod majstora i zamena samo onoga što je nužno uopšte ne zanimaju.
Zanima me da platim punu cenu ali da dobijem sledeće:

-Što brže dijagnostikovanje i otklanjanje postojećeg problema (moje vreme je ovde najdragocenije)
-Domaćinski odnos prema mom autu,odnosno da pogleda i druge najbitnije sklopove,a ne da mi odmah uzme pare, da mi nogu u dupe,kako bi primio sledeći auto i da ga boli dupe što ću da imam uskoro problema
-Pre nego što odradi to drugo što je našao,nazove me telefonom i objasni o čemu se radi,kaže cenu,a posle mi i lično obrazloži razlog zamene
-Ugradi kvalitetan deo za koji on garantuje,a ne da posle izvesnog vremena gubim vreme na reklamaciju
-Ostavi čist auto,bez da mi usere patosnice,volan i ostavi smrad od duvana
-Ne steže mi sigurnosne šrafove pneumatskim pištoljem i ne hvata se masnim prstima za auto i posebno felne
-Ne ostavlja mi čekić na krovu i haubi,ne obara mi točkove na zemlju,ne vraća mi musav poklopac motora
-Da mi se on ili pomoćnici,ne vrzmaju u masnim radnim odelima,neopranim danima oko kola ili nedaj bože sednu u njih
-Ne uvozi mi auto u masnu,prljavu i prašnjavu garažu,u kojoj se alat pere jednom mesečno
-Kada radi veliki servis,da mi gratis očisti usisnu granu,egr ventil i odradi razne dijagnostike
-Kada izađem sa servisa da znam i da su mi šarke podmazane,a maglenke i farovi podešeni
-Da me iznenadi i otkloni mi gratis neku sitnicu za koju nisam ni znao (npr promeni neke žabice,vezice itd..)
-Da mi ne vrati auto,a da ga nije isprobao i da garantuje da neće biti nekog popravnog
-Sve zamenjene delove mi pokaže nakon zamene,a ja dobro znam koji su bili delovi na mom autu
-Da je vozio i vozi samo Alfe,a ne iza ćoška da je parkiran Fiat Doblo ili Opel
-Da mu ne piše obaveštenje u servisu "Radimo samo Alfine dizel motore",a kada ga pitaš za selespeed menjač da me gleda belo
-I još jedan bitan razlog,a to je da mi je blizu,a ne da do njega ide autobus ili šinobus na svakih 45min


Što se mene tiče,moje iskustvo sa Dešom je ovakvo,a ispravnost i stanje mog auta je odraz mog servisera i odraz mene kao vlasnika,kome ću da dozvolim da stavi ruke na njega.
Svako ima pravo na svoje mišljenje i svako ima pravo da izabere onoga,ko najviše odgovara njegovim potrebama i shvatanjem održavanja.
Rasprava zašto ovaj majstor,a ne onaj je totalno glupa.
A Man's Got to Know His Limitations...
Korisnikov avatar
alaza
Garaža: ex AR 166 2.4 jtd 2005.g.,
ex AR 155 2.0 16v Super '98,
ex AR 155 1.7ts '94,
ex AR 164 2.0ts '89,
ex AR 164 2.0ts '91,
ex AR 164 2.5td Super '96,
ex AR 164 2.0tb Super '96,
ex AR 164 2.0ts Super '98.
Lokacija: Pecinci
Postovi: 1147
Pridružio se: Uto Jan 20, 2009 11:01 pm

Re: Veliki servis

Sre Maj 25, 2016 8:33 am

:podrzava
Korisnikov avatar
motorhead
Drug Član
Drug Član
Garaža: Giulietta 1.6 mjet 105ks
Audi Avant B8
Lokacija: beograd
Postovi: 1919
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 9:22 pm

Re: Veliki servis

Sre Maj 25, 2016 8:37 am

Tako je Gox....
Sam moras doneti odluku,kada I kod koga.
A mastor treba da zna sa kim ima posla!
Korisnikov avatar
markovl988
Garaža: Alfa Romeo GT 1.8 Ts
Lokacija: Beograd
Lokacija: Bele vode, Beograd
Postovi: 49
Pridružio se: Čet Mar 31, 2016 11:11 am

Sre Maj 25, 2016 9:59 am

Da li neko ima iskustva sa Branom iz Vranica? Radio bih veliki servis. Hvala

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
Korisnikov avatar
DejanGT
Garaža: Giulietta MultiAir | 2010
Lokacija: Beograd
Postovi: 1478
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 12:09 am

Re: Veliki servis

Sre Maj 25, 2016 11:43 am

I moje iskustvo s Dešom je identično Goxyjevom, s tom razlikom što bi mene verovatno bolela ona stvar i ako Deša vozi Doblo :) (za Opel već nisam siguran)

Povratak na “Area Servizio”