Phone function not usable - B1007 EEPROM WRITE ERROR

Tehnička pitanja i odgovori. Održavanje, servisiranje i eksploatacija za sve modele.
Korisnikov avatar
alfa_gt
Garaža: Alfa Romeo GT, 1.9 JTD, 2005 (Mala)
Lokacija: NBgd
Lokacija: NBgd
Postovi: 661
Pridružio se: Pon Apr 16, 2012 2:23 pm

Phone function not usable - B1007 EEPROM WRITE ERROR

Uto Jun 09, 2015 10:32 am

Cao drugari :drink bas nas dugo nije bilo na forumu :blush: Za mesec dana nam stize pojacanje - mali Alfista :love: pa vreme provodim na ruzicastim forumima :grin: Malo da se uhodamo sa njim i eto nas nazad na ovim stranicama i na skupovima, Boze zdravlje i za Sloveniju da se popakujemo, pa opet svi zajedno u lov na Ginisa :arflag



Naravno, za svo to vreme Malu ne zapostavljam nikako... Pre neki dan mi je izbacio sledecu poruku (i od onda phone function je konstantno off, ne mogu da pristupim telefonu):
Slika

Bila sam u servisu, povezali su ga na komp i izbacio je sledecu gresku: B1007 internal, a objasnjenje je "eeprom write error". Ne mogu apsolutno nista da izguglam o toj gresci. Majstor treba da se cuje sa tim svojim likom za elektroniku, da proveri, a u medjuvremenu ja sam :cry: Ubi me neizvesnost, pa me interesuje da li se iko od vas susreo sa slicnim problemom i da li je (i koliko skupo) resiv? I za slucaj da je neresiv za razumne novce, da li taj eeprom write error moze da izazove jos neke probleme ili ce ostati samo na funkciji telefona?
Korisnikov avatar
erdeljan
BANOVAN
Contact:
Garaža: Beli fijaker
Lokacija: Malmo
Postovi: 9404
Pridružio se: Ned Dec 26, 2010 10:54 am

Re: Phone function not usable - B1007 EEPROM WRITE ERROR

Uto Jun 09, 2015 11:47 am

O, drugari... :wave

U blagom prevodu crkao neki mikro-kontroler/ploca...
Ja imam sve što mi treba: Parče zemlje, komad neba, koru hleba, i nekog' gore što me gleda!

Povratak na “Area Servizio”