Alfa Romeo 147

Tehnička pitanja i odgovori. Održavanje, servisiranje i eksploatacija za sve modele.
Blagoje147
Garaža: Alfa Romeo 147 1.9 M-jet
Lokacija: Beograd
Postovi: 4
Pridružio se: Sub Jan 11, 2014 5:55 pm

Alfa Romeo 147

Sub Jan 11, 2014 6:10 pm

Postovani Alfisti, dobar dan

Naime u svet Alfe sam se ukljucio pre dva dana kupivsi 147 1.9 mjet 2003 god. Auto je uvezen iz Italije i u korekntom je stanju(kad kazem korektnom, mislim na to da je tesko naci dobru Alfu u Beogradu za cifru od 2500 eura). Naime Alfa je u odlicnoj opremi: full koza, dvozonska dig. klima, podizaci napred-pozadi, tempomat, kozni volan itd... Naravno kao i sve sto je dobro, uvek mora da postoji neka zackoljica... Naime, pri paljenju klime, cuje se da je kompresor poceo sa radom ali nista se ne desava u kabini. Ne izduvava vazduh uopste. Pa me zanima, ako je neko od vas dobrih ljudi voljan da da savet i sugestiju na sta bi trebalo da obratim paznju. Automobil svakako ide na servis u utorak pa neka mi je Bog u pomoci. Sto se mene tice a i prijatelja koji su dosta duze od mene u Alfa svetu, auto je super... Ne cuje se nista sto ne bi trebalo, trap je odlican, viljuske na mestu... E sad. Doktor ce mi reci tacno sta i kako ali bih voleo da cujem nekoga ko je nazalost imao slicna iskustva... Pozdrav svima...

Blagoje147 :arflag
My theory of evolution...Bicycle, Motorcycle, Alfa Romeo, Helicopter....
SlobeX
Garaža: AR 156 2.4 JTD
Lada Niva 1600
MB A170cdi
Lokacija: Bijeljina
Lokacija: Bijeljina
Postovi: 262
Pridružio se: Pon Jan 02, 2012 9:29 am

Sub Jan 11, 2014 11:46 pm

Dobro došao medju alfiste i da se dugo družiš sa svojim ljubimcem

Sent from my GT-B5330 using Tapatalk
Korisnikov avatar
doctorr67
rookie
Garaža: Alfa Romeo 147, Fiat Croma 1.9MJ
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 1
Pridružio se: Ned Jan 12, 2014 8:18 am

Re: Alfa Romeo 147

Ned Jan 12, 2014 8:59 am

Dobar dan i od mene :)

Pazario sam jednu 147 1.6 TP iz 2002 god,tako da sam postao i zvanično ljubitelj-korisnik Alfa Romeo automobila.Naime, bavim se popravkom automobila, ali nemam toliko iskustva
sa ovom Alfom,tako da će mi vaša iskustva biti od velike koristi.Vozilo mi stiže za par dana
zbog registracije i sl., pa da ga kompletno pregledam i ustanovim redosled tekućeg održavanja.
Gresiti je ljudski, ali ako vam se gumica istrosi pre olovke, malo ste preterali.

Povratak na “Area Servizio”