Lambde (NS)

Tehnička pitanja i odgovori. Održavanje, servisiranje i eksploatacija za sve modele.
Korisnikov avatar
NemanjaNS
Garaža: Alfa Romeo 156 2.0 JTS
Lokacija: Sirig
Postovi: 15
Pridružio se: Sub Jul 16, 2016 1:55 pm

Lambde (NS)

Sub Jul 23, 2016 8:57 pm

Pozdrav svima (ponovo :D )
Pisao sam a propo one lampice koja signalizira kvar u radu motora u temi "gde sipati gorivo u NS", onako nekako - usput- pa rekoh da ipak otvorim novu temu, racunam da cu na taj nacin doci do vise podataka.
Naime, kao sto sam tamo naveo, upalila mi se lampica koja signalizira kvar motora, i nakon sto sam odvezao auto u ovlasceni servis Stojanov u Novom Sadu, receno mi je da je problem u ubrizgavanju goriva. Tamo sam za nepunih 41.000 dinara uzeo 1 novu diznu, 3 su mi prociscene, stavljena je nova bobina i nova usisna grana. Elem, lampica se ugasila i trajalo je to tako citava 3-4 dana, i nepunih 30ak kilometara predjenih, kad mi se sinoc u voznji ponovo upalila. Kao sto rekoh (tamo), auto vuce lepo, ide, ima lep zvuk motora, ne stuca, da nema te lampice upaljene ne bih mislio da postoji bilo kakav problem. Radi se o Alfi 156 2.0 JTS (166ks).
E sad, od nekolicine "kolega" ovde sa foruma cuh da problem mogu biti lambda sonde, pa me zanima da li neko zna nekog majstora/servisera, nazovimo ga strucnjakom za Alfe po tom pitanju, a da je u okolini Novog Sada, kod koga bih mogao odvesti auto da mi se resi taj problem sa lambda sondama?
Ne znam stvarno sta bi sada moglo biti na autu, veliki servis je uradjen pre 2 nedelje, a sad pre neki dan izmenjeno sve gore navedeno, a sve to je radjeno u ovlascenom servisu. Jedino sto me brine tu je da mi nijednog trenutka momci iz servisa nisu spomenuli mogucnost da nesto nije u redu sa lambda sondama dok sam sa druge strane u vise navrata ovde na forumu cuo da 156ice hoce da imaju problem sa njima... prilikom pregleda receno mi je da su svecice skroz OK.... e sad... razmisljam se da ponovo odvezem auto kod Stojanova, ili eventualno u neki servis po vasoj preporuci - a koji bi mi mogao pogledati makar te sonde i reci da li je do njih... Hvala vam unapred na ukazanoj pomoci i datim savetima :)
Korisnikov avatar
FantomX
Garaža: ex Julija 156 SW JTDm / 159.88whp

ex VW Passat 4motion B5.5 131hp tuned

AR 156 JTD 8v 158.9hp - numero duo :) '04
Lokacija: Beograd
Postovi: 872
Pridružio se: Pon Sep 03, 2012 7:11 pm

Sub Jul 23, 2016 9:35 pm

Ajde ti opet kod Stojanova, kada su vec sve radili, neka rese problem do kraja.
Lambde mogu da budu problem, ali to sve moze da se vidi na dijagnostici.
Ako su sve to izmenjali, popravili, neka rese problem kako treba, jer ti i problem dalje imas.
To sto ti je menjano je mozda bio deo problema koji je usput zamenjen a sa kojim si mogao jos da se vozis, lampica ko lampica, kod Alfe moze svasta i nista da znaci :D

Zavrsi kod njih do kraja ako mogu da ti rese, ali bez da ti zamene sve ostale dizne, pumpu za gorivo, ceo izduv i sta vec...
Korisnikov avatar
NemanjaNS
Garaža: Alfa Romeo 156 2.0 JTS
Lokacija: Sirig
Postovi: 15
Pridružio se: Sub Jul 16, 2016 1:55 pm

Re: Lambde (NS)

Sub Jul 23, 2016 10:40 pm

Ma tebra problem mi je sto nisam ja otisao kod njih, ostavio auto pa me oni nazvali u toku dana te rekli "takva i takva stvar", treba da se radi to i to i kosta toliko i toliko. Nego su prvo 2 dana gledali da nisu svecice i bobina, a zatim sam 2 dana cekao da dodje sa godisnjeg lik koji se specijalizirao za elektroniku u Alfama, da bi mi i on 2 ili 3 dana pokusavao dijagnostikovati u cemu je tacno problem, obzirom da je dijagnostika pokazala da je problem u ubrizgavanju. Pa smo onda stavili i novu bobinu, i novu diznu (tri su mi gratis procistili, usisnu granu su mi gratis zamenili), a sa svecicama je sve OK, bar kako kazu. I 3-4 dana sve cool, i onda - hop! Zapista govno usred voznje. Nije problem da ja odvezem auto u ovlasceni servis, nego mi muka to sto mi auto bio bezmalo 7 dana kod njih i greska se ponovo javila posle nepunih 30ak kilometara, a znas kako to ide sa mehanicarima kad posao krene u tom pravcu...upravo strahujem da mi nece sad reci da zamenim i preostale 3 dizne, recimo, pa kad dam jos 40-50.000 za zamenu dizni, a to ne bude resenje problema, sta cemo onda? :D
Kako bih rekao, nisu mi delovali da jasno znaju sta rade, inace ne bi problem bio resavan 7 dana vec bi ga resili u dan-dva...makar bi jasno znali sta treba da rade u ta dan-dva ako nista drugo...a pre neke 2 nedelje recimo uradjen je i veliki servis kod njih, i zamenjene kocnice i prednje i zadnje, diskovi i to, i to me izaslo neke 73.000... sve u svemu, oko 115.000 sam u 10 dana potrosio kod njih, ne trosi mi se jos 50.000 ( a da nisam siguran da ce za te pare zaista i resiti problem jbg....)
Korisnikov avatar
FantomX
Garaža: ex Julija 156 SW JTDm / 159.88whp

ex VW Passat 4motion B5.5 131hp tuned

AR 156 JTD 8v 158.9hp - numero duo :) '04
Lokacija: Beograd
Postovi: 872
Pridružio se: Pon Sep 03, 2012 7:11 pm

Sub Jul 23, 2016 11:14 pm

Za sve sto rade treba da ti daju garanciju, godinu dana.
Obzirom da su "resili" problem, reklamiraj.
Ako treba da se menja po sistemu menjamo dok ne nabodemo, neka menjaju o svom trosku dok ne zamene tacno sta treba.
Znas kako, najgore je kad majstori vide "strah" u ocima musterije, onda krece voznja bez granica.
Lepo ima ostavi auto, neka rese, ako su sigurni da imaju resenje, neka ti jave i tvoje je da prihvatis ili ne.
Izguraj do kraja sa njima.

Ako mislis da nemaju rešenje, ok,cao dovidjenja.

Ako te ne mrzi da dodjes do Beograda, imas AK Kole kucu, jako korektni i donekle povoljni.

Sa druge strane, ako ne zalis da das malo vise para za ruke, odvezi auto kod Deshe, resice ti problem, nazvace te da ti kaze sta je problem pre nego sto uradi nesto i dobices garanciju godinu dana.
Ako ne resi problem, nece ni naplatiti.
Nema nazalost mnogo dobrih dijagnosticara kod nas, ali sa ovim koje sam ti naveo, verovatno resavas problem.

Mom drugaru na 156 jts sija lampica sad ce godinu dana, isto navodno ubrzigavanje, auto ide, radi, vozi se...
Nije iz Beograda i nece da dodje, u fazonu je ako niko u Cacku ne moze da mu resi problem koji mu ne pravi problem sem lampice koja sija, nece ni da resava, vozi dok ne umre pa ide u delove :D
moth3
Garaža: d(-_-)b
Lokacija: Beograd
Postovi: 561
Pridružio se: Pet Maj 04, 2012 11:51 pm

Re: Lambde (NS)

Ned Jul 24, 2016 2:13 am

Do sad je bila retka pojava da neko da vise od 1000e za alfu sa JTS motorom, a ne da ulozi jos nesto.. Tebi svaka cast sto si ulozio 1000 u JTS.

Sto se tice tvoje situacije, problem ti je u elektronici, ne u diznama, granama i bobinama.
Nema gorih ljudi od alfista.
Korisnikov avatar
Shanirani
Contact:
Garaža: 156 2.0 TS
Lokacija: Blace
Postovi: 5423
Pridružio se: Uto Jun 18, 2013 8:47 am

Re: Lambde (NS)

Ned Jul 24, 2016 2:20 am

I meni tako na TS gori lampica. Lambda sonda. Otisao kod majstora, skinuo dzek od svake i proverio struju. Struja kaze da lambde dobro rade, ali se greska javlja(grejac u sondi). Posle par savetovanja sa nekim likom sto ugradjuje plin zakljucak je zbog loseg goriva-plina, losije mape, neodgovarajucih plinskih dizni itd...
Razmisljam se da odem na par drugih mesta da mi isproveravaju sve to kako treba. Ali otom potom, trosak je to, a auto radi normalno.
Korisnikov avatar
motorhead
Drug Član
Drug Član
Garaža: Giulietta 1.6 mjet 105ks
Audi Avant B8
Lokacija: beograd
Postovi: 1919
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 9:22 pm

Re: Lambde (NS)

Ned Jul 24, 2016 5:23 am

Ocitas gresku zamenis tu ili te lambde I gotovo,polovne su oko 15e nove bosch oko 85e kljuc 22 I sta tu ima da se prica.....za to ti treba parking mesto a ne Stojanov,a ako onda upali cek ides dalje....jts je dark side of Alfa Romeo.....p.s da su lambde ne bi isao lepo dimio bi crno na auspuhu na leru bi radio ko na 3cilindra...
Korisnikov avatar
NemanjaNS
Garaža: Alfa Romeo 156 2.0 JTS
Lokacija: Sirig
Postovi: 15
Pridružio se: Sub Jul 16, 2016 1:55 pm

Re: Lambde (NS)

Ned Jul 24, 2016 7:02 am

Nista, ako neko ima kontakt od tog Deshe - bio bih vam zahvalan ako bi mi prosledili. Razmislicu jos da li cu auto odvesti kod Stojanova ili kod Deshe, nije tu meni poenta da su vozilo radili (kod Stojanova)- pa sad reklamiram - nego na osnovu dosadasnjeg rada po pitanju ove lampice ne osecam tu neku sigurnost da ce problem biti resen. Mislim ono - 7 dana auto stoji kod tebe i nakon popravke, posle samo 20ak kilometara, ponovo isti problem. Tako da cu radije kod Deshe da probam. Sto se ulaganja tice... @moth3... kolega sa posla vozi Opel Astru H, i njega je veliki servis izasao 50.000 dinara i to ne u ovlascenom servisu, nego kod lika koji za nasu firmu odrzava vozila. Dobar majstor, nema sta, ali eto - ipak nije ovlasceni servis jbg. A 50.000 rsd. Znaci nista tu ni Opel, ni Renault niti bilo koji drugi auto niti je ekstremno jeftiniji niti skuplji od Alfa Romeo. Sve je to, manje vise, isto. Razlike su u 1000-2000. Ja sam odradio veliki servis i takodje ono sto obavezno uradim u svaki novi (polovan) auto koji kupim- a to su komplet nove kocnice. Za Alfu je to 22.000 u ovlascenom servisu, ne verujem da su ostala auta ni mnogo skuplja ni mnogo jeftinija.
Dalje, ovih 40.000 sto sam ulozio- ulozio sam zbog tog problema sa lampicom i verovatno zamenio tu bobinu i tu diznu i bez potrebe, mozda sam mogao remontovati dizne sto bi me izaslo dosta jeftinije, i ne menjati bobinu uopste (i pre nego sto cemo staviti novu iz servisa su mi rekli ne da je moja neispravna- nego da ne bi bilo lose da stavimo novu, verovatno iz razloga kako bi datu odstranili sa liste eventualnih uzrocnika paljenja lampice). Kako god, ako nista, bar polovnu bobinu imam zlu ne trebalo. Elem, da zavrsim misao - nije problem dakle do auta- nego do majstora. :) I od tih 1000e, koji god auto da sam kupio bar 70.000rsd bi mi svakako otislo na servis i kocnice. A kao sto rekoh, za ovih 40.000 nije kriva moja alfica nego dunster majstori ocigledno :D :D Vise im se kvare fiati pretpostavljam, pa na Alfi JTS jos nisu stigli da se uvezbaju :D
Ne zalim ni jedan rsd ulozen, osecaj u voznji jb kevu, auto jede malu decu sto bi se reklo... Evo malo i slicica:



Uglavnom, hvala svima na savetima i ako moze Deshin neki kontakt telefon :)
Korisnikov avatar
Djo83
Garaža: Alfa 156 Crosswagon Q4
Lokacija: Novi Sad
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 2288
Pridružio se: Sre Nov 26, 2008 4:38 pm

Re: Lambde (NS)

Ned Jul 24, 2016 10:22 am

Ja isto mislim da u Stojanovu ne znaju to da rese i da ces samo izgubiti vreme cekajuci da ti se vrati auto. Idi u BG kod Deshe ili nekog drugog sto ti kolege predlazu i da znas na cemu si sa tom lampicom.
Korisnikov avatar
NemanjaNS
Garaža: Alfa Romeo 156 2.0 JTS
Lokacija: Sirig
Postovi: 15
Pridružio se: Sub Jul 16, 2016 1:55 pm

Re: Lambde (NS)

Ned Jul 24, 2016 10:47 am

I ja mislim. Definitivno sam odlucio da auto odvezem kod Deshe, pa ako ni on ne bude umeo da resi problem - e onda teram u Stojanov i idemo do kraja, dok se problem ne resi. Necu u voznji da mi sija nijedna lampica osim ove sto pokazuje da su mi upaljena svetla :D :D

Elem, jos jednom: ako moze neko da mi prosledi (ili ovde napise - trebace ljudima sigurno) Deshin broj telefona ili bar pun naziv servisa (pa da izguglam sam ostale podatke)- unapred sam zahvalan :)
Korisnikov avatar
BobanR
Garaža: Brera 2.4
Lokacija: Kragujevac
Postovi: 3703
Pridružio se: Čet Jul 31, 2014 8:34 pm

Re: Lambde (NS)

Ned Jul 24, 2016 10:50 am

Imaš temu sa servisima, a u prvom postu su svi brojevi telefona:
viewtopic.php?p=1447080#p1447080

Mislim da si napravio dobar izbor što se servisa tiče :gr8:
Sébastien Loeb napisao:...Ore taj snijeg kao kombajn sjeno...
Korisnikov avatar
Djo83
Garaža: Alfa 156 Crosswagon Q4
Lokacija: Novi Sad
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 2288
Pridružio se: Sre Nov 26, 2008 4:38 pm

Re: Lambde (NS)

Ned Jul 24, 2016 10:56 am

Imas uvek i opciju da lampicu prelepis sa malo crne izolirke :D
Korisnikov avatar
NemanjaNS
Garaža: Alfa Romeo 156 2.0 JTS
Lokacija: Sirig
Postovi: 15
Pridružio se: Sub Jul 16, 2016 1:55 pm

Re: Lambde (NS)

Ned Jul 24, 2016 11:25 am

Cuo sam se sa Deshom...
meni je, iskreno, najveci problem voznja po BG, zato sam u startu i odvezao kod Stojanova (spreman da platim i malo vise), no - sta je tu je. Cim legne plata - pravac BG jbg...
@DjomlaN - hehehhee .!.
:D
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Lambde (NS)

Ned Jul 24, 2016 4:17 pm

Hajde malo da ti i ja zakomplikujem :)
Uvek je dobro imati više opcija, telefone proverenih majstora i iščitati savete i iskustva drugih ljudi. Kao neko ko već duže od decenije koristi usluge Stojanova, ali bez ikakve pristrasnosti, savetovao bih ti da ponovo oteraš Alfu tamo, makar još ovaj put. Zašto? Jednostavno zato što si tamo započeo posao (a usput je i ovlašćeni serviser koji daje garanciju na radove) i što imaš pravo na reklamaciju! Otišao si zbog lampice, servis je odrađen, lampica i dalje sija - to znači da treba otići tamo i reći da problem nije rešen. U zavisnosti od odgovora rešavaš šta i gde ideš dalje, ali svakako ne bih na tvom mestu propustio da stavim do znanja da problem nije rešen.
Pride, otišao si tamo u najgore vreme. Ta firma kao i praktično svaka na ovim prostorima ima iste boljke kao što je odliv "kadrova", nategnuta situacija sa serviserima kad počne sezona godišnjih odmora i letnje "mrtvilo", što naravno nije nikakvo opravdanje.
Uglavnom sam ćeš da odlučiš kako i gde dalje, dobio si pregršt korisnih saveta i preporuka, ali ponavljam da lično ne bih propustio priliku da stvari rešim ili makar razjasnim na istom mestu u ovom konkretnom slučaju...
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
moth3
Garaža: d(-_-)b
Lokacija: Beograd
Postovi: 561
Pridružio se: Pet Maj 04, 2012 11:51 pm

Re: Lambde (NS)

Ned Jul 24, 2016 8:26 pm

Opet forsiranje mesije kao svemoguceg majstora :)

@NemanjaNS

Nisam rekao za alfu generalno, nego si u startu uzeo najlosiji motor koji je isao u 156. Inace, slazems se sa @alfanatic. Teraj im auto dokle god ne rese problem. Ako odes kod drugog, pa se vratis kod njih verujem da ti nece priznati reklamaciju, sto je u principu i logicno, pod izgovorom "sto nisi dosao odmah".
Nema gorih ljudi od alfista.
Korisnikov avatar
Flavio
Uprava ARCS
Uprava ARCS
Garaža: ex 155 1.8 TS,
ex 1.8 T.S. KaraWagon
FL 147 120 TS
Stilo 80 JTD
Felicia Combi 75 I.E.
Lokacija: Srbistan
Lokacija: Požarevac
Postovi: 7781
Pridružio se: Sub Nov 15, 2008 7:03 pm

Re: Lambde (NS)

Pon Jul 25, 2016 11:46 am

moth3 napisao:Opet forsiranje mesije kao svemoguceg majstora :)
Preporuci drugog, umesto sto bockas :D
Korisnikov avatar
NemanjaNS
Garaža: Alfa Romeo 156 2.0 JTS
Lokacija: Sirig
Postovi: 15
Pridružio se: Sub Jul 16, 2016 1:55 pm

Re: Lambde (NS)

Uto Jul 26, 2016 12:57 am

Resen problem. Necete verovati kako...
Drugar mi vozi Audi TT. Do sada je menjao komplet dizne 2 puta kod njega. Dok nije cuo ovo sto je meni preneo. Naime, kod Audija TT inace stoje crvene crtice na cetvrtini rezervoara, i navodno kad dodje do 1/4 treba to tretirati kao da je na rezervi. Navodno se nakon toga usisava prljavije gorivo a auto ima osetljive dizne. I kontam... sta kosta da probam? Zapalim za NS, na OMV natocim 100-ku pun rezervoar, do cepa, i skinemo (tj. drugar, ja to niti umem nit me interesuje :D ) klemne sa akumulatora. Iskuliramo nekih 15min, startujemo Alfu, i lampica ne sija... Zapalimo za Sirig, nacepim ga 150km/h, nisam imao mogucnosti za brzu voznju zbog saobracaja, uglavnom- nista....lampica se nije upalila... Sad... videcemo u narednom vremenskom intervalu nekom, kako se bude vozilo, da li sam problem stvarno resio ili... Ako se lampica ne bude palila, prosto cu 1/4 rezervoara tretirati kao 0, i ako to bude resenje problema - extra :)
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Lambde (NS)

Uto Jul 26, 2016 7:48 am

Eto... mislio sam da pitam za gorivo, ali sam podrazumevao da si tu temu apsolvirao :)
Moj savet - već kad je rezervoar na ispod pola neka počne da te svrbi i tretiraj ga kao skoro prazan ;)

Inače na mom MiTo (bivši vlasnik upravo gospođa Stojanov) na 20 kkm dok je još bio u njihovom vlasništvu bilo je problema sa jutarnjim paljenjem, čišćene su dizne i menjane svećice. Kad sam ga ja kupio i doterao kući nakon dva dana prilikom paljenja uključila se check engine lampica i radio je nemirno dok ga nisam ugasio i startovao ponovo. Naravno da me je tada uhvatila frka jer sam kupio gotovo novo i navodno potpuno ispravno vozilo, ali ispostavilo se da je bilo do goriva i kada sam potrošio postojeće i dolio novo sve je bilo OK. I tako već 4,5 godine nikada se više nije upalila lampica jer gledam da sipam najbolje moguće gorivo i da ne vozim na rezervi, što očigledno nije bio slučaj kod prvog vlasnika!?

Srećno ubuduće i uživaj sa Alfom, ali ipak prati još malo situaciju da budeš siguran kako je ovaj problem zaista rešen, tim pre što su ti dizne sada sređene :wave: :arflag
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
NemanjaNS
Garaža: Alfa Romeo 156 2.0 JTS
Lokacija: Sirig
Postovi: 15
Pridružio se: Sub Jul 16, 2016 1:55 pm

Re: Lambde (NS)

Uto Jul 26, 2016 11:57 am

Ma tebra apsolvirao sam to da je osetljiv na gorivo i ono, gledao sam da sipam na Mol, ali izgleda da ta pumpa kod BMW-ovog servisa i nije nesto prometna, sta li, i kao sto vidim ni njihovo nije bas najsjajnije... Sad sam sipao na OMV, pa videcemo. Znas kako, do sada sam vozio sve Fau-ve ( :D ) i Forda, i nijedan mi auto nije bio toooliko osetljiv na gorivo. Mislim, ono, nikada nisam imao problema sa diznama a sipao sam gde stignem. Bilo kako bilo, ovo mi je prva Alfa, i bez obzira na sve do sada (mada nije tu ni bilo Bog zna šta, realno, veliki servis ko veliki servis, kočnice ionako kupujem nove, a iskreno i dobro je što se sve ovo izdešavalo jer sad sam dizne pročistio, kad skupim kintu staviću i ostale 3 nove, i sad bar znam gde da sipam i šta da sipam i sve OK), nego kao što rekoh- bez obzira na "sve"- zaljubio sam se....jb mater- kao u devojku jbt... Vuče me da je vozim kao nekada što sam sav usplahiren bio kad sam trebao da idem po sadašnju suprugu da se vidimo :D Neku noć, probudim se u 3 ujutru, i pripije mi se sok, kao, i pošto žena vozi auto na posao i nazad (1,5km joj firma od kuće) a ja putujem sa kolegom za NS njegovim kolima, uglavnom krenem da joj preturam po tašni tražeći ključeve i, normalno, probudim je. Pita me šta tražim, kažem ti ja njoj da sam ožedneo, te da oću za Temerin (ima neka trafika radi 24h), i zapalim ti ja. Noć, nigde nikog, očepim je.... vrh... vratim se kući, legnem spavati, ujutru me žena budi (kad je krenula na posao) i ospe paljbu po meni. Gde si bio, ovo-ono, pa kao rekao sam ti da idem po sok da sam žedan, jbg. Aha, kaže, nisi ga ni otvorio! Eto brt moj, provozao se, kupio sok, stavio ga u frižider i legao u krevet... Ne mogu nekako, ne znam, sve me nešto vuče da je vozim, vozam je tako bezveze, samo da je vozam... Nikada mi se to nije dešavalo sa kolima, iskreno - bilo mi mrsko da ih operem ili usisam, sve i jedna do sada. Na kola sam uvek gledao kao na roba, kao na alat, stvar, a ne ja njima da služim i da ih lickam. Sve do sada. Sad obavezno 1 nedeljno operem mezimče... Jbg. Nisam se pokajao jedne sekunde što sam je uzeo. Elem, da ne otvaram novu temu, možemo i ovde- nabasao sam ranije na forumu ali sad nekako ne mogu da nadjem- kako bih kupio neki Alfa Romeo privezak??? Video sam tu temu, sad je ne mogu naći... Pa ako može neki link ili nešto...
Korisnikov avatar
junky01
Garaža: Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD
Alfa Romeo GT
Lokacija: Krusevac
Lokacija: Krusevac
Postovi: 1732
Pridružio se: Sub Avg 04, 2012 1:25 pm

Re: Lambde (NS)

Uto Jul 26, 2016 12:43 pm

viewforum.php?f=48 ;)
Korisnikov avatar
NemanjaNS
Garaža: Alfa Romeo 156 2.0 JTS
Lokacija: Sirig
Postovi: 15
Pridružio se: Sub Jul 16, 2016 1:55 pm

Re: Lambde (NS)

Uto Jul 26, 2016 9:57 pm

Ma to su oni od pene, a ja sam na jednoj od tema video redovne priveske, mislim da su tada oko 850 kinti bili, ne sećam se tačno od kada je post :(
Slučajno sam naleteo, rek'o ajd pred platu ću opet pogledati pa kontaktirati čoveka, al' sad ne mogu da nadjem tu temu :(
Znači u pitanju su redovni alfa romeo privesci za ključeve (metalni) i još 100 kojekakvih stvarčica :D
moth3
Garaža: d(-_-)b
Lokacija: Beograd
Postovi: 561
Pridružio se: Pet Maj 04, 2012 11:51 pm

Re: Lambde (NS)

Uto Jul 26, 2016 10:17 pm

Nema gorih ljudi od alfista.

Povratak na “Area Servizio”