Humanitarni Izlet na Erdevickom Jezeru

Alfisti and Alfa Romeo clubs, welcome! Please feel free to introduce your club and inform us about your events!
Ostali skupovi kod nas i u inostranstvu.
Los
Garaža: Alfa Romeo 33 1.7 16V boxer
Lokacija: Sremska Mitrovica
Lokacija: Sremska Mitrovica
Postovi: 221
Pridružio se: Uto Sep 11, 2012 1:00 pm

Humanitarni Izlet na Erdevickom Jezeru

Sre Jul 24, 2013 10:08 pm

Momci end Devojke imam jedan predlog... Ne znam da li ste culi za malu Anitu Balaz. U pitanju je devojcica iz Erdevika koja ima isti zdrastveni problem kao i sto je nazalost imala Tijana. I isto tako kao sto je bila pokrenuta akcija za pomoc Tijani, pokrenuta je i za Anitu. Ja licno smatram da bi bilo sramota da mi koji sebe nazivamo Alfistima ne damo neki svoj doprinos i samim tim pomognemo maloj Aniti. Shodno tome sam zamislio da organizujem izlet na Erdevickom jezeru koji bi bio odrzan radi prikupljanja sredstava za Anitu. Izlet bi bio sledece nedelje 04.08.2013. a sredstva bi se prikupljala do narednog cetvrtka 01.08.2013. u iznosu od 1500 dinara. od cega bi 750 dinara bilo namenjeno za organizaciju izleta(hrana pice itd...) a preostalih 750 za pomoc Aniti. izlet bi bio od nekih 9 ujutro do 4-5 popodne i po zavrsetku izleta bi se oformila kolona i u koloni bi se otislo da kuce gde zivi Anita i njenim roditeljima bi se predala prikupljena sredstva. Anitina adresa je Milanke Branković br.6 Erdevik... Da li medju nama ima neko jos zainteresovan za ovakav vid skupljanja?

Kontakt: Milos 065/688-99-04


ajmo prijave brzom brzinom :arflag :arflag
Los
Garaža: Alfa Romeo 33 1.7 16V boxer
Lokacija: Sremska Mitrovica
Lokacija: Sremska Mitrovica
Postovi: 221
Pridružio se: Uto Sep 11, 2012 1:00 pm

Re: Humanitarni Izlet na Erdevickom Jezeru

Pon Jul 29, 2013 5:23 pm

Iz odredjenih razloga otkazujemo izlet... Elem Novac za pomoc je ipak prikupljen na redovnom okupljanju u nedelju SlikaUploaded with ImageShack.com

Povratak na “Alfa Romeo & Alfisti meetings”