Zastava Forum, Skup Kula 01.07.2012.

Alfisti and Alfa Romeo clubs, welcome! Please feel free to introduce your club and inform us about your events!
Ostali skupovi kod nas i u inostranstvu.
Korisnikov avatar
YUgisa
Garaža: Yugo 1.1EFI
Lokacija: Subotica
Postovi: 1855
Pridružio se: Pet Jul 08, 2011 1:58 pm

Zastava Forum, Skup Kula 01.07.2012.

Pon Jun 11, 2012 11:44 am

Pre svega bih zamolio administratore da ukoliko nisam postavio na dobro mesto, premeste temu i izvinjavam se ako sam napravio posla.

Pozivam vas u ime Zastava Foruma (http://zafc.bigforumpro.com/" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;) da dodjete na nas skup u Kuli koji ce biti 01.07. ove godine. Cilj skupa je dobro druzenje izmedju ljubitelja Zastave i ostalih srodnih Italijanskih marki, pa cemo pored drugih foruma sa Zastavinom tematikom pozvati i ljude sa Fiat-Lancia Club Serbia foruma.

Plan skupa je:
-Okupljanje tj dolazak od 10 pa do 11h, preuzimanje startnih brojeva i placanje.
-Neformalna voznja izmedju 11 i 13h. Ko zeli, moze da izadje na stazu i da obrne par krugova da se uvezba i oproba, ograniceno je na maksimalno 3 vozila odjednom na stazi.
-Od 13 do 14h merenje vremena.
-Od 14h do 17h pauza, druzenje pored staze, ko zeli, moze da ruca u restoranu ili da pravi rostilj, takodje mozete voziti karting koji je 1000din za 10min (ako se skupi dosta zainteresovanih, mozemo videti da se dobije popust i to cemo videti tamo na dan okupljanja)
-Od 17 do 18h, takmicenje iznenadjenja za 10 najbrzih iz prethodnog merenja vremena.
-Posle 18h nastavljamo druzenje pa spremanje kuci kome kako i kad odgovara.

Broj ucesnika na stazi je ogranicen na 30 (ako skupimo toliko) iz prakticnih razloga i morate se prijaviti najkasnije do 25og juna. I ja bih zamolio da se prijavljuju clanovi samo koji su sigurni da ce da izadju na stazu i prijavljivanje najbolje da bude u sklopu teme, takodje pored nadimka sa foruma da napisete model vaseg vozila i kubikazu motora izrazenu u litrima.


U zavisnosti od broja prijavljenih ljudi ce zavisiti i cena koja se placa za izlazak na stazu, tako da za 10 vozila je cena 1000din po vozilu za 20 vozila je 500din po vozilu. Za sva pitanja mozete mi se slobodno obratiti.

Za hranu i pice se svako sam snalazi, postoji mogucnost da se rostilja pa ja predlazem da se rostiljanja organizuju u sklopu klubova (foruma).

Takodje, muzika nije isto obezbedjena tako da ako neko bude zainteresovan za to na dobrovoljnoj bazi, slobodno da se javi.

:drink
Legenda kaže: "Postojali su ljudi koji su se javljali i kad im ne treba ništa..."
Korisnikov avatar
YUgisa
Garaža: Yugo 1.1EFI
Lokacija: Subotica
Postovi: 1855
Pridružio se: Pet Jul 08, 2011 1:58 pm

Re: Zastava Forum, Skup Kula 01.07.2012.

Uto Jun 19, 2012 9:13 pm

Skup je odkazan zbog manjka zainteresovanosti zbog lose organizovanosti skupa.
Legenda kaže: "Postojali su ljudi koji su se javljali i kad im ne treba ništa..."
Korisnikov avatar
Marko NS
Contact:
Garaža: AR Brera 2.0jtdm
ex AR 156 2.0jts
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 564
Pridružio se: Ned Jul 04, 2010 7:31 am

Re: Zastava Forum, Skup Kula 01.07.2012.

Uto Jun 19, 2012 11:58 pm

heh, pa bar jugića ima brdo kod nas... Da mi je i dalje tu 1.3 Cabrio bio bi tamo među prvima ;)
Living for the open roads.

Povratak na “Alfa Romeo & Alfisti meetings”