AlfaCity 08

Alfisti and Alfa Romeo clubs, welcome! Please feel free to introduce your club and inform us about your events!
Ostali skupovi kod nas i u inostranstvu.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Mar 05, 2008 7:42 pm

@ srdjan_p
Aha, super, sad cu i ja da se ustekam kod tvoje rodbine! Trebao si da cutis hahahaha Salim se, naravno.
Kad nam jave i ako budes isao, javi mi se, pa idemo zajedno.

@ sandro.zg
Jedva cekam :headbang3: :beerchug: :drunksingers:
Korisnikov avatar
milosh024
Garaža: Alfa Romeo
Lokacija: Subotica
Postovi: 776
Pridružio se: Sub Nov 22, 2008 12:27 am

Pet Mar 21, 2008 2:35 pm

Ljudi nisam stigao nista konkretnije da se raspitujem za vize, ali uglavnom je to poenta, zasniva se na prethodnoj .sengen. istoriji i na zdravstvenom osiguranju.......ako je neko zainteresovan neka kaze pa da odem do konzulata...
Ja iskreno imam vizu koja mi vazi do jula (to mi je proslogodisnja) pa sam mislio sa par drugara da idem...nije nista sigurno ali volja postoji, jos da me vreme posluzi (citaj lova)...
da li ima neko zaiteresovan ili? cisto da znam.........
Alfa Romeo Sportwagon 2.0 JTDM
Ex Alfa Romeo 156 Sportwagon
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Apr 01, 2008 11:05 am

NECE NIKO u ALFACITY 08 ?????
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Apr 01, 2008 12:27 pm

Ma hocemo svi, ali.... :mad:
Nigy
Garaža: .
Lokacija: ...
Postovi: 2436
Pridružio se: Sre Nov 19, 2008 4:33 am

Uto Apr 01, 2008 1:15 pm

Nosim lepe uspomene od prosle godine.
Skup za respect. :dugokosi:

Ipak, male su mi sanse da dobijem vizu, pa mi se ne baca 35e cisto da probam... :evil:
Na zalost, ove godine bez mene. :(
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Apr 01, 2008 2:14 pm

frc164 napisao:NECE NIKO u ALFACITY 08 ?????
vidimo se.... ;)
Korisnikov avatar
milosh024
Garaža: Alfa Romeo
Lokacija: Subotica
Postovi: 776
Pridružio se: Sub Nov 22, 2008 12:27 am

Evo izvestaja

Ned Apr 13, 2008 9:57 pm

Postovani Alfisti, evo zelim da kazem da smo i ove godine bili prisutni u Estergomu, do duse u jako skromnom sastavu i sa samo jednim rekvizitom kluba, odnosno majicom koju sam kupio prosle godine u Novom Sadu na skupu ali nema veze, bitna je poenta.....
Mogu reci da smo stigli malo kasnije jer smo se zaglavili u Pesti (odvratna guzva) pa smo u Alfacity stigli tek oko 14h.....po mom misljenju propustili smo dosta jer je nekolicina vec krenula kuci uredno nas pozdravljajuci blicanjem celim putem......ali i ovako je bilo super i drago mi je sto sam bio da napunim malo baterije i vidim opet ono cudo Alfi na jednom mestu.....bilo je za svakoga po nesto, ja cu postaviti sve zanimljive fotke ali trenutno ne mogu da ih smanjim pa zbog toga molim za malo strpljenja da ne gusim ljudima sa dial upom net
Alfa Romeo Sportwagon 2.0 JTDM
Ex Alfa Romeo 156 Sportwagon
Korisnikov avatar
milosh024
Garaža: Alfa Romeo
Lokacija: Subotica
Postovi: 776
Pridružio se: Sub Nov 22, 2008 12:27 am

Sre Apr 16, 2008 8:04 am

Kao sto sam obecao evo izvestaja iz madjarske........ima tu mnogo slika ja cu probati da izaberem nesto....

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


Zao mi je sto slike nisu hronoloski poslagane, nisam imao vremena......imam jos gomilu slika jednom kad stignem postavicu
Alfa Romeo Sportwagon 2.0 JTDM
Ex Alfa Romeo 156 Sportwagon
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 16, 2008 8:41 am

jel ovo bio gtv skup ili si ti samo njih slikao :D:D:D uf, kako sam se smorio sto nisam bio tamo :(
Korisnikov avatar
milosh024
Garaža: Alfa Romeo
Lokacija: Subotica
Postovi: 776
Pridružio se: Sub Nov 22, 2008 12:27 am

Sre Apr 16, 2008 8:57 am

Ma to malo za predsednika.....salim se, to je bilo od starijih sto vredi, ovih novih alfi je bilo puno, puno ali naspram ovih masinica su delovale bezlicno.....ubacicu i ostale slike ;)
Alfa Romeo Sportwagon 2.0 JTDM
Ex Alfa Romeo 156 Sportwagon
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 16, 2008 1:34 pm

Ovoliko alfi na jednom mjestu je stvarno veliki doživljaj. Bio sam prošle godine. Ove nisam mogao jer je 33 u zadnji čaš posustala, nisam htio ići s 166 jer je skup bio posvećen 25 godišnjici izlaska Alfe 33.
Da li je bio neki izbor najljepše 33 kako su organizatori najavljivali?

Povratak na “Alfa Romeo & Alfisti meetings”