Skup Alfista - susret alfista Slovenije

Alfisti and Alfa Romeo clubs, welcome! Please feel free to introduce your club and inform us about your events!
Ostali skupovi kod nas i u inostranstvu.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Skup Alfista - susret alfista Slovenije

Sre Avg 09, 2006 8:49 pm

Klub ljubitelja Alfa Romeo vozila iz Slovenije organizuje 3. najveći susret alfista Slovenije, koji ima međunarodni karakter. Susret se nakon dve godine seli iz Štajerske u Ljubljanu sa okolinom.Treći tradicionalni TOTI RALLY će se održati dana 3.9.2006.,sa početkom u 9.00 sati na parkiralištu Dolgi most u Ljubljani.

Program susreta

1. zbor svih prisutnih (Dolgi most,Ljubljana,9.00)
2. obilazak tehničkog muzeja Bistra (Bistra,11.30-14.00)
3. završetak susreta u vojnom objektu Logatec (Logatec,15.00-20.00)

Na susretu u vojnom objektu Logatec možete, pored dobre hrane i pića, razgledati automobile prisutnih, okušati sreću u tomboli, testirati nove alfe, baviti se sportskim aktivnostima, diskutovati,a možete pogledati i sledeće:

1.razgledanje starih modela Alfa Romeo
2.razgledanje trkačkih modela Alfa Romeo
3.izložba fotografija istorijskih modela Alfa Romeo
4.razgledanje novih modela Alfa Romeo
5.prezentacija partnera Kluba ljubitelja vozil AR

Prijave na e-mail info@alfa-klub.com do 30.8.2006. U prijavi upišite vaše ime i prezime, vaš telefonski broj, model auta i broj ostalih osoba koji učestvuju.Prijava se potvrđuje kada uplatite kotizaciju na račun primatelja, Alfa-klub, Stari trg 1,1000 Ljubljana broj: 02013-0254328969(NLB d.d., IBAN: SI56 020130254328969 ,
WIFT: LJBASI2X ) najkasnije do 30.8.2006. Potvrdu o uplati morate pokazati organizatoru na početku rallya. Za predhodnu prijavu i uplatu molimo vas pre svega zbog lakše i bolje organizacije celog susreta.U slučaju kiše se susret odgađa za nedelju dana sa nepromenjenim programom. Svi prijavljeni biće obavešteni o novom terminu na telefonske brojeve,koje su zapisali u prijavi na e-mailu.

Sudelovanje na TOTEM RALLYJU će vas koštati 3500 sit po osobi (oko 15 evra) i uključuje sledeče:obilazak tehničkog muzeja Bistra,mala zakuska dobrodošlice u muzeju, dnevni obrok i jedno piće na samom susretu, bogata tombola i pre svega raznolik i zanimljiv program susreta.

Za sve dodatne informacije obratite na telefonske brojeve organizatora: TEO ++38631665840, PETER ++38641560353, UROŠ ++38641749590

DOBRODOŠLI

Uroš
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Avg 09, 2006 9:06 pm

Slika
Korisnikov avatar
Ljuba
Garaža: Alfa Romeo 166 2.0 TS
Yamaha XV535 Virago
Lokacija: Beograd
Postovi: 19
Pridružio se: Ned Nov 23, 2008 4:11 pm

Čet Avg 10, 2006 2:54 pm

Ide li neko u Sloveniju?
Ajde da se dogovorimo pa da povadimo vize... Valjda mozemo da se skupimo za dva tri auta...
ALFA ROMEO. No Comment, just respect!!!
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Čet Avg 17, 2006 9:18 am

Ja bih bash voleo ici (a i obecao sam prijateljima u Slo), ali od 30.08.-04.09. sam na poslovnom putu. :( Ako cete se organizovati, sada je vreme!

Ako bude odlozheno za 10.09. onda... :)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Avg 17, 2006 3:59 pm

Kakva je varijanta za vizu jel nam treba
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Pet Avg 18, 2006 7:47 am

Da, viza je potrebna, a razgovor se zakazuje putem telefona: 0903131415

Ako danas nazovete, prvi slobodan termin za razgovor i predaju dokumenata je 29-i Avgust, shto ce reci da je vreme knap, jer nisam siguran koliko radnih dana je potrebno za izdavanje vize.

Cena vize je 35 eur, a formulare i spisak potrebne dokumentacije dobijate poshtom, po odradjenom zakazivanju.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Avg 18, 2006 10:04 am

nema nista od toga, vrlo je malo vremena jer posle razgovora prodje jos neko vreme dok dobijes odgovor...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Sep 04, 2006 8:37 pm

pozdrav kolegama iz slovenije

evo mene kolege nakon nekoliko vremena
evo slika sa skkupa ALFA-ROMEO kluba slovenia
na kojem sam bio i ja i da podelim slike sa vama koje sam skinuo sa naseg foruma posto nisam imao fotoaparata
skupilo se nas oko 70 automobila od najstarij julije 1300 GT godina ako se ne varam 1968 do 156 GTA i 147 GTA RACING
bilo je svega od pica do klope (valjda rostiljada)
jedino je falilo muzike u zivo pa sam ja malo otvorio iz auta malo CECU i
ostale pa mi neki jado nakon nekoliko vremena iskljuci radio uf sto ga nevidju ja da mu objasnim neke stvari oko diranja crnogorcevog radia
moja je crna 164 QV ( moja je ona pored koje stoje dvojica)
pravi se i DVD pa kada nabavim stavit cu i njega toliko kolege za sada

http://crnogorac.moj-album.com/

crnogorac
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Sep 05, 2006 5:54 pm

pozdrav kolegama iz slovenije

eto jos slika za kolege iz srbije
tu sam nadam se malo bolje uspeo da sredim
kao sto napomenuo dolazi jos DVD ali do tada jos malo slika
slika ima na tri stranice

http://crnogorac.moj-album.com/

crnogorac

Povratak na “Alfa Romeo & Alfisti meetings”