Okuplajanje Alfista SLO / turisticki rally !

Alfisti and Alfa Romeo clubs, welcome! Please feel free to introduce your club and inform us about your events!
Ostali skupovi kod nas i u inostranstvu.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Okuplajanje Alfista SLO / turisticki rally !

Pet Jun 03, 2005 8:22 am

Slika

Slika

Pozdrav !

Uroš
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Jun 03, 2005 10:39 am

odusevljen sam plakatom....... :blue_eek_wake: :plavi_voli:

Prijave mozemo odraditi kod tebe ili zvanicno na mail?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Jun 03, 2005 12:21 pm

Plakat je stvarno odlican. Bravo momci :plavi_voli: :)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Jun 03, 2005 1:09 pm

Plakat , ali i ideja su stvarno fenomenalni ....................... nemogu da verujem da sve ukupno kosta manje od soma dinara ...................... :shock: Nisam siguran da sam bas dobro razumeo .................. pice marenda , klopa , obilasci .................. sve za 12 eura ????? :shock:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Jun 03, 2005 1:55 pm

DA DA 12 Eura to je to !
Prijave molim vas dajte na mail totirejli@yahoo.de ako može :plavi_voli:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Jun 03, 2005 1:57 pm

i još link do naše strane sa informacijama :
http://www.alfaromeo-si.com/alfa/viewto ... sc&start=0

sada sam se setio , nisam siguran kako je sa posetom Slovenije da li trebate vizu ili tako nešto ?
Za garantna pisma ne brinite, (ako treba) napišemo i šaljemo !
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Jun 03, 2005 2:12 pm

E kakva steta , ja cu biti u Sloveniji prvog jula , jel idem na odmor u Italiju ...................... . mozda cu biti i drugog , ali samo u ranim jutarnjim casovima ......... ono tipa oko 2 ili tri sata ujutro ...................... Jel u podne drugog jula trebam biti u Civitanova Marche ( 40 km juzno od Ancone ) .................. bas steta ...................... da je jedan dan ranije iamo bih prilike da prisustvujem :(
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Jun 03, 2005 4:12 pm

Steta, i ja necu moci da prisustvujem....prolazim kroz Sloveniju nekoliko dana kasnije :(

Lep provod zelim ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Jun 03, 2005 5:19 pm

ja sam za, ako se organizujemo :dugokosi:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Jun 03, 2005 10:30 pm

Samo dođite prijatelji , spavanje čemo srediti.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Jun 04, 2005 11:07 am

Ej Urose , ajde pomerite to sve za dan ranije ...................... mislim kad vec prolazim tuda glupo bi bilo da ne prisustvujem i ja .............. :lool: :lool: :lool: :lool: :lool:


Salim se ........................ :lool: :lool: :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Jun 04, 2005 4:57 pm

Ovo izgleda super, sad si me bacio u razmisljanje, moracu jos nekoga da nagovorim... ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Jun 04, 2005 5:41 pm

Ma to je ljudi super sema .......................... siguran sam da ce biti nezaboravno ..................... samo sto me muci datum ................ urghhhhhh Urose pomerj bre to malo u nazad .................. okupite se prvog Jula :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Prijavljivanje za skup u Sloveniji

Pon Jun 06, 2005 5:45 pm

Posto se blizi dan skupa u Sloveniji, a za sve one koji bi zeleli da idu na meeting ce biti potrebno da se urade vize,predlazem da se pocne sa prijavama za odlazak u Sloveniju.
Orjentaciono takodje predlazem da svi oni koji zele da idu na skup,svoje prijave zakljuce sa danom 15.06.2005.god.
Sa koliko cemo Alfi ici u Sloveniju,zavisi od toga koliko ce biti prijavljenih,mada postoji i predlog da se raspodelimo nas 3-4 u jednom autu.
U toj varijanti bi put kostao oko 60 eura + prenociste.
Sto se tice nasih prijatelja iz Slovenije,oni ce obezbediti garantna pisma za sve ucesnike kojima ce to biti potrebno.

SPISAK:

Lazar Bosancic - Killaz...............................garancija ne teba
Dragoljub Bicanin - cuore sportivo..................potrebna garancija

Sve predloge,sugestije i ideje oko odlaska iznesite u ovom poll-u.

pozdrav svima
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Jun 06, 2005 8:05 pm

Lazar Bosancic - Killaz...............................garancija ne teba
Dragoljub Bicanin - cuore sportivo..................potrebna garancija
Bojan Dimitrijevic - Quadrifoglio.................... ako ne zavrsim zabarsku/nemacku vizu uskoro, trebace garancija...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Jun 06, 2005 8:30 pm

Momci , a kad krecete ?????? Ako krecete prvog uvece mozemo da idemo zajedno do Slovenije , sta kazete na to ??????
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Jun 06, 2005 10:26 pm

Mozemo naravno.
Ti ides za Italiju 1.?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Jun 07, 2005 10:19 am

Da treba da sam najkasnije u 12 sati drugog jula u anconi .................. tako da iz Beograda krecem prvog u deset uvece ................ mislim tako sam planirao bar za sada ......................... ako neko ima neki drugi predlog .............. mislim oko kretanja ...................... da cujemo sve ... ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Re: Prijavljivanje za skup u Sloveniji

Uto Jun 07, 2005 2:07 pm

BRAVO MOMCI SVAKA čAST !
cuore sportivo napisao:Posto se blizi dan skupa u Sloveniji, a za sve one koji bi zeleli da idu na meeting ce biti potrebno da se urade vize,predlazem da se pocne sa prijavama za odlazak u Sloveniju.
Orjentaciono takodje predlazem da svi oni koji zele da idu na skup,svoje prijave zakljuce sa danom 15.06.2005.god.
Sa koliko cemo Alfi ici u Sloveniju,zavisi od toga koliko ce biti prijavljenih,mada postoji i predlog da se raspodelimo nas 3-4 u jednom autu.
U toj varijanti bi put kostao oko 60 eura + prenociste.
Sto se tice nasih prijatelja iz Slovenije,oni ce obezbediti garantna pisma za sve ucesnike kojima ce to biti potrebno.

SPISAK:

Lazar Bosancic - Killaz...............................garancija ne teba
Dragoljub Bicanin - cuore sportivo..................potrebna garancija
Bojan Dimitrijevic - Quadrifoglio.................... verovatno ce trebati garancija...

Sve predloge,sugestije i ideje oko odlaska iznesite u ovom poll-u.

pozdrav svima
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Jun 15, 2005 12:42 pm

Lazar Bosancic - Killaz...............................garancija ne teba
Dragoljub Bicanin - cuore sportivo..................potrebna garancija
Bojan Dimitrijevic - Quadrifoglio.................... ako ne zavrsim zabarsku/nemacku vizu uskoro, trebace garancija...
Milos Radovanovic - potrebna garancija
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Jun 15, 2005 1:29 pm

Mislim da bi trebali sto pre da se oko garancija i viza organizujemo kako ne bi bilo kasno. Sta mislite?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Jun 15, 2005 4:38 pm

Sto se mene tice,znacu za 2 dana tacno da li idem ili ne.
Znaci,da ostavimo jos dva dana za konacno prijavljivanje.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Jun 15, 2005 5:15 pm

mi vas cekamo :applause:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Jun 15, 2005 9:33 pm

Urose koliko je komplikovana procedura za vizu za Sloveniju?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Jun 15, 2005 10:56 pm

moram se malo raspitat , mislim da nije neki problem !

Povratak na “Alfa Romeo & Alfisti meetings”