Klub ljubiteljev vozil Alfa Romeo (Slovenija)

Alfisti and Alfa Romeo clubs, welcome! Please feel free to introduce your club and inform us about your events!
Ostali skupovi kod nas i u inostranstvu.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Klub ljubiteljev vozil Alfa Romeo (Slovenija)

Pon Apr 18, 2005 8:10 pm

Pozdrav!

Na&š "Alfa Klub" je počeo delovat godine 2004. Bilo nas je 4 ustanovnih članovam koji smo se upoznali na na&šem forumu. Počeli smo raditi i u dobi jedne godine združili oko 60 aktivnih članova u klub. Druženje smo počeli na raznih parkiri&štima u Ljubljani. I kasnije imali smo veče i veče mitinge. Alfa je u Sloveniji na vrlo slabem glasu, zbog ljudi koji nemajo pojma o avtu. Svi jo&š žive u dobi Alfasuda, jo&š misle da Alfa pije ulje i crkava. Nadamo se, da če bit na&š klub tvrdan i respektabilan. Svi radimo na pridobivanju novih članova.

Na&ša web stranica, kdje nađete slike od mitingov itd: http://www.alfa-klub.com i na&š forum http://www.alfaromeo-si.com.

Pozdrav jo&š jednom svima Alfistima!

LP, Blaž
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 18, 2005 8:44 pm

Pokusavam ja jedno 10 minuta da se upisem na vas forum i stalno mi prijavljuje vec postojeci mail :? :? :? Tek tada sam skontao da sam clan jos od novembra 2004 :grin: Tada sam dosao na vas sajt i forum po Damijanovoj preporuci :grin:
Sve pohvale i za sajt i za forum :plavi_voli:
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 18, 2005 8:51 pm

Pohvalio sam vas i na vashem forumu, a sada i ovde; svaka chast kako na organizovanosti, tako i na chlanstvu koje je veoma veliko.

Iskreno se nadam dobroj saradnji izmedju klubova i naravno zajednichkim mitinzima.

Dobro doshli!

Pozdrav / Lazar
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 18, 2005 9:58 pm

Dobro nam dosli.

Evo da spremim omanju serpu cevapciva,sir neki jak i malo rakijice,pa da nazdravimo... ;)


Uzdravlje............hik................ziveli
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Apr 19, 2005 10:26 am

cuore sportivo napisao:Dobro nam dosli.

Evo da spremim omanju serpu cevapciva,sir neki jak i malo rakijice,pa da nazdravimo... ;)


Uzdravlje............hik................ziveli
POPI LOZU ZA NERVOZU ....... :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Apr 19, 2005 1:15 pm

Uroš napisao:
POPI LOZU ZA NERVOZU ....... :lool:
Nje se nisam setio Urose,mislim Loze,mada dolazi i ona u obzir.........ali...........domaca rakija od 25 gradi................to se ceni :lool: ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 27, 2005 10:10 pm

Kada je kod Vas u Sloveniji zakazano sledece okupljanje?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 27, 2005 10:34 pm

cuore sportivo napisao:Kada je kod Vas u Sloveniji zakazano sledece okupljanje?
u početku 7 meseca !

napisat ču još detalje...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Dec 24, 2005 6:50 pm

U imenu Alfa Kluba iz slovenije želim svima veseo božič i sretnu novu godinu!!! :green_many:

Povratak na “Alfa Romeo & Alfisti meetings”