Alfa Romeo klub Hrvatska

Alfisti and Alfa Romeo clubs, welcome! Please feel free to introduce your club and inform us about your events!
Ostali skupovi kod nas i u inostranstvu.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Dec 12, 2007 10:22 am

....

Slika

Slika

Slika

....
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Dec 12, 2007 10:26 am

...
Slika

...na parkingu pravi raritet: nije alfa al' ima alfino sportsko srce:

Slika

...dio Alfista koji su subotu na nedjelju proveli na Bjelolasici:

Slika

...i Blondy u akciji :cool

Slika

[size=](slike&txt: Morticia, AA-lfa, Neven, Vele)[/size]
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Dec 28, 2007 7:28 pm

Dakle, alfisti, ma odakle bili...

Slika
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Sre Jan 02, 2008 2:46 am

Srecno kolege!!! :drunksingers:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

13. susret alfista VUKOVAR 2008

Uto Mar 11, 2008 1:56 pm

Evo i na ovom mjestu pozivam sve alfiste otvorena srca
da nam se pridruze na nasem
13. sluzbenom susretu alfista u Vukovaru,
16.03.2008. godine:

Slika

Dobro nam dosli !
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

13. susret alfista VUKOVAR 2008

Sre Mar 19, 2008 10:57 am

Evo kratkog izvjestaja:

...Nakon 12 odrzanih susreta diljem Hrvatske, vrijeme je doslo da se prvi puta alfisti okupe i na samom istoku Hrvatske, u Vukovaru.
Susret odrzan 16.03.2008. mnogi su produzili na dva dana te je tako velik broj alfista stigao u Vukovar vec dan ranije.
Razgledajuci grad uz pomoc domacina, alfisti su posjetili i Ilok te uzivali u pogledu na Dunav.
Clanovi Kluba donirali su 3 racunala koji su prikupljeni zahvaljujuci donacijama velikog broja clanova foruma Alfa Kluba.
13. po redu susret Alfa Kluba na kojem je ujedno proslavljena i 3. godisnjica osnutka Alfa Kluba zapoceo je u 10:30 sati. Ubrzo se na parkiralistu .Hotela za samce. okupila kolona Alfa Romea. Clanovi su pristigli iz gotovo svih krajeva Hrvatske od kojih su neki napravili i više od 700 km u jednom smjeru da dodjuu na susret. Vec tradicionalno razgledavanje Alfi, prepricavanje dogadjaja sa puta proslo je vrlo brzo uz ugodno proljetno vrijeme. Uz pratnju Vukovarske policije, duga kolona Alfa Romea krenula je u pokaznu voznju samim centrom grada. Vise od 50 Alfa Romea na jednom mjestu privukao je poglede mnogih Vukovaraca koji su nas srdacno docekali. Osiguran parking na samom Vukovarskom Korzu omogucio je najljepsi prizor svim alfistima. Zajednicko fotografiranje svih pristiglih mnogima ce ostati kao lijepa uspomena na posjet Vukovaru. Nakon ispijanja kave na obali Dunava, kolona se ponovno formirala te krenula na zajednicki rucak predvidjen u restoranu Radnicki dom. Uz domacu kuhinju nastavljeno je ugodno druzenje alfista sve do 15:00 sati.
Planirane voznje spretnosti te utrka ubrzanja bile se odgodjene zbog iznenadnih organizacijskih problema. Medjutim to nije utjecalo na sveopce dobro raspolozenje alfista. Medju bronim clanovima koji redovito posjecuju susrete Alfa Kluba, bio je i velik broj novih clanova koji su nam se prvi put pridruzili.
Oko 16:00 sati mnogi posjetitelji krenuli su prema svojim domovima te kao i obicno obecali jedni drugima da se vidimo na slijedecem sluzbenom susretu, 14. sluzbenom susretu Alfa Kluba koji ce ponovno biti i medjunarodnog karaktera, a odrzat ce se 01.06.2008. na automotodromu Grobnik.
Ugodni domacini i srdacan docek Vukovaraca mnogima ce dugo ostati u lijepom sijecanju.
Alfa Klub zahvaljuje svojim clanovima iz Vukovaria na uspjesnoj organizaciji prvog ovogodisnjeg susreta !
( by Neven )

Slika
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Maj 07, 2008 12:46 pm

Alfisti naši,
imate još jednu priliku pilotat' Grobnikom,
ovaj put s alfistima.hr

Slika

Više na stranicama http://www.alfisti.hr
Nigy
Garaža: .
Lokacija: ...
Postovi: 2436
Pridružio se: Sre Nov 19, 2008 4:33 am

Čet Maj 22, 2008 11:38 am

Jedna posada krece iz NS.
Ima li zainteresovanih iz BG-a? Ako ima, dogovaramo se u petak u garazi, ili me kontaktirajte na PM.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Maj 26, 2008 6:12 pm

:applause: :applause:
Nigy
Garaža: .
Lokacija: ...
Postovi: 2436
Pridružio se: Sre Nov 19, 2008 4:33 am

Uto Maj 27, 2008 12:03 am

S' obzirom da u BG nema dovoljno interesenata, odavde se ne krece... :(
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Maj 27, 2008 3:20 pm

Mala ali odabrana jedinica za avanture i druženja alfolikog karaktera, u čijem se sastavu nalaze dr.žilien, gt junior i moja malenkost, spremna je za pokret!!! :cool
Alfisti.Hr. će po prvi put imati goste iz ovih krajeva... ;) :cool

VIDIMO SE U NEDELJU!!! :plavi_voli:
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Sre Maj 28, 2008 7:49 am

Molim vas spremite fanfare, shampanjac i lovorov venac za gdin-a frisha, dr. zhiliena i gt. juniora. :lool:

[size=]Jbga, ja sam se zarekao da dok ne sklopim nekretninu... (Znachi nema me narednih par godina kod vas). [/size] :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Maj 28, 2008 3:58 pm

Hvala gosn Laki & Srećan Ti Rođendan sa malim delay-om!!! cbczabava

Napravićemo malo foto-priču, čisto da pustite kojeg .puža golaća. niz usta... :lool:
Ako budu kasnile slike, to će značiti samo jedno: riknula đunta-gurali vozilo do NS-a! hahahaha hahaha
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Maj 30, 2008 5:07 pm

Šta da kažem....

......i vrijeme je bilo drugovi alfisti :applause:

Nadam se da se u planovima nije ništa promijenilo i da dolazite.

Sretan vam put i vidimo se :applause:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Maj 30, 2008 11:45 pm

Transaxle ekipa nam organizuje .Groznicu Subotnje Večeri u Zagrebu. tako da se nemojte uplašiti ako se pojavimo mamurni i otečeni u nedelju... :lool: ;)

POZZ!!! :cool
Nigy
Garaža: .
Lokacija: ...
Postovi: 2436
Pridružio se: Sre Nov 19, 2008 4:33 am

Pet Maj 30, 2008 11:51 pm

Srecan put i dobar provod. :dugokosi:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Maj 31, 2008 1:53 pm

Hvala! :cool
Spakovali smo se i uskoro krećemo... Trudićemo se da donesemo lepih fotografija i još lepših uspomena! ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

14. susret alfista Grobnik 2008

Pon Jun 02, 2008 10:27 am

Evo za početak dok ne stavim(o) pravi izvještaj...

Slika

Slika
Nigy
Garaža: .
Lokacija: ...
Postovi: 2436
Pridružio se: Sre Nov 19, 2008 4:33 am

Pon Jun 02, 2008 10:36 am

:applause: :applause: :applause:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Jun 02, 2008 4:15 pm

Neizmerno mi je drago što se i moj Sektomobiul nalazio u ovom Alfa-Konvoju!!! :cool
E-X-T-R-A ! ! ! ! ! :dugokosi:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Re: 14. susret alfista Grobnik 2008

Pon Jun 02, 2008 5:51 pm

BlackBeauty napisao:Evo za početak dok ne stavim(o) pravi izvještaj...

Slika

Slika
Sa ove dve slike vidim da je bilo zabavno

svaka cast momci

pozdrav
Friš75turbo napisao: Trudićemo se da donesemo lepih fotografija i još lepših uspomena! ;)
podeli ih sa nama
superfly tnt
Contact:
Garaža: Ford Tabanus
Lokacija: Zagreb
Postovi: 386
Pridružio se: Sre Nov 26, 2008 12:53 am

Pon Jun 02, 2008 11:49 pm

Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Jun 03, 2008 2:01 pm

Ĺ˝ao mi je samo što jednostavno nisam imao vremena upoznati vas osobno ( radio u organizaciji, bio i redar, mijenjao sam gume na mojoj karavanki, moja supruga cijelo vrijeme imala zdravstvenih problema.... hbga ), samo sam vam stig'o mahnut u dolasku i odlasku :oops:

Svaka vam čast!
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Izvjestaj

Čet Jun 05, 2008 6:01 pm

Treću godinu za redom Klub ljubitelja Alfa Romea organizirao je za sve alfiste veliki međunarodni susret na automotodromu Grobnik.
Ovaj 14. po redu susret alfista ujedno je bio u 4. međunarodni susret alfista u Hrvatskoj. Prekrasno sunčano vrijeme i osigurana besplatna vožnja po našem jedinom pravom trkalištu i ove je godine na jedno mjesto privukla rekordan broj Alfa Romea.

Sam susret započeo je u 10:00 sati druženjem u Kostreni, na parkiralištu restorana Lucija. Na zajedničkom ručku u restoranu Lucija okupilo se 170 alfista, a pridružili su se i članovi talijanskog 147VirtualClub-a.
Dugačka kolona sa više od 100 Alfa Romea nakon ručka krenula je prema Rijeci, u posjet salonu tvrtke Autocommerce koja je ujedno i sponzor susreta. Uz domjenak domaćina, alfisti su u salonu otvorenom prošle godine mogli razgledati sve novitete iz Fiata, Lancie i naravno Alfa Romea.
Ponovno formirana kolona uz pratnju policije u 15:30 sati krenula je prema središnjem mjestu susreta, automotodromu Grobnik. Tako se uz alfiste koji nisu bili na zajedničkom ručku u Kostreni na Grobniku našlo više od 130 Alfa Romea, što je do sada najveća brojka Alfi na jednom mjestu. Susret na Grobniku uz već tradicionalne goste iz Italije i Slovenije ovaj puta je privukao i goste iz Bosne i Hercegovine, te po prvi puta goste iz Srbije, odnosno Novog Sada.
Staza za alfiste koji su se prijavili za vožnju otvorena je bila od 17:00 sati. U prvi krug na stazu je ušlo oko 110 Alfa Romea kako bi se na startno ciljnoj ravnini obavilo fotografiranje iz zraka. Zahvaljujući hrabrosti naših alfističkih fotografa ovaj veličanstven prizor mnogima će biti najljepša uspomena na susret.


Rekreativna vožnja za sve ljubitelje brze i sigurne vožnje započela je nakon fotografiranja, a trajala do 18:30 sati.
Nakon rekreativne vožnje slijedilo je natjecanje prijavljenih vozača za vožnjju na kronometar.
Najbrže vrijeme postigao je Sebastijan iz Velike Mlake vozeći Alfu GT jtd Q2, drugo mjesto osvojio je Mika iz Zagreba sa Alfom 75 3.0 V6, a treće mjesto pripalo je Mauru iz Pule za volanom Alfe 147 2.0 Selespeed. Proglašenjem pobjednika te dodjelom pehara i nagrada sponzora oko 20:00 sati završen je još jedan uspješan susret koji će svima još dugo ostati u lijepom sjećanju.

Alfa Klub se zahvaljuje svim alfistima koji su svojim prisustvom uveličali ovaj susret.
Slika
Slika
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Jun 05, 2008 6:10 pm

Slika

Slika

Slika

Slika

Povratak na “Alfa Romeo & Alfisti meetings”